DAJ CYNK

Zmiany cen i nowości w Play

08.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5022

Ważne 5

3

Play zmienia ceny dziesięciu smartfonów i jednego odnowionego klasyka. Są też dwie nowości w Play Internet PRO.



Play zmienia ceny dziesięciu smartfonów i jednego odnowionego klasyka. Są też dwie nowości w Play Internet PRO.

8 marca Play wprowadza zmiany w cenniku urządzeń. Dotyczą one łącznie 11 modeli, wśród których znajdują się:


Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń sieci Play



Także od 8 marca zestaw Huawei Net Box będzie dostępny w ofertach Stan Nielimitowany Dom Wi-Fi oraz Formuła Perfect BOX dla Firm. Fioletowa sieć uruchamia też nowe promocje:

  • Grupa Stan Nielimitowany Dom WiFi z NET BOX,
  • VIP Grupa Stan Nielimitowany Dom WiFi z NET BOX,
  • Internet Dom WiFi z NET BOX 24 m-ce,
  • Play Internet Domowy z NET BOX,
  • Play Internet Domowy z NET BOX dla Abonentów,
  • Play Internet Domowy VIP z NET BOX,
  • Play Internet VIP Bez limitu GB II,

Wyłączona zostanie za to promocja Play Internet Domowy z NET BOX 69,99 zł.

Szczegóły nowych promocji będzie można znaleźć na stronie www.play.pl.



W ofercie Play Internet PRO pojawiły się dwa nowe zestawy: laptop Acer Aspire 5 + router E5573C oraz laptop Acer Aspire 5 + E5573C + torba + mysz (w ofercie na życzenie). Ceny każdego z zestawów są następujące:

  • 299 zł na start w Play Internet PRO 119,99 zł (24 raty),
  • 199 zł na start w Play Internet PRO 99,99 zł (36 rat).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~Igor
0

2018-03-09 10:37:47

Ja dalej podtrzymuję to samo zdanie- nie opłaca się zupełnie tych ofert z telefonami brać i nie trzeba do tego skomplikowanych analiz tylko trzeba siąść z kalkulatorem i przeliczyć całościowy koszt na dwa lata, kiedy taki sam telefon kupimy niezależnie i weźmiemy samą ofertę- zawsze wyjdzie taniej. Więc ja doładowanie mam za 29 zł w Virgin Mobile, Mate 10 kupiłem sam i jestem z takiego rozwiązania zadowolony

Odpowiedz

17. ~Dario
0

2018-03-08 15:08:09

Nadal oferty brak...Nie wspomne o regulaminach itd....

Odpowiedz

16. ~/d...a
0

2018-03-08 14:58:03

@13. Ja opisałem jakie mam warunki odbioru - nikomu nie ubliżałem. Doskonale to wyjaśnił @14 !!! Ale jeżeli już zacząłeś o nick/''u to miej pretensje do twoich "rodziców", że masz Adam

Odpowiedz

15. ~Siedem Nieszczęść i podatki
0

2018-03-08 14:42:34

13). Ludzie, co wy z tą Operą? Nie chodzi tu o prędkości.

Odpowiedz

14. wlo
0

2018-03-08 14:37:45

13 - najciekawsze w tym wszystkim jest - co Ciebie to obchodzi co On ma?

Odpowiedz

13. ~Adam
0

2018-03-08 14:32:09

@12. Jaskiniowcu używasz jeszcze opery mini? Pewnie jedziesz na lejku 32kb/s. Jakbyś miał 10Mb/s nie używałbyś opery mini w 2018r.

Odpowiedz

12. ~/d...a
0

2018-03-08 13:50:48

@11 bardzo dobrze że o tym wspomniałeś. Jak wracam po pracy do domu, to speed mi spada do 10 Mb/s a wszyscy moi sąsiedzi i znajomi korzystają tylko z Play. W pracy mam 60 Mb/s

Odpowiedz

11. ~O
0

2018-03-08 13:35:25

10 po co w play lepszy sprzęt skoro ich sieć ledwo żyje popołudniu i w weekend?

Odpowiedz

10. Pragmatyk
0

2018-03-08 13:22:27

Huawei NET BOX LTE cat 4. Mamy rok 2013?

Odpowiedz

-1

2018-03-08 13:19:23

Czy w końcuu zaoferują coś, co mogłoby mnie zainteresować??? Zmiana cen = wzrost???

Odpowiedz

8. ~krzysp
0

2018-03-08 13:06:55

Stan Nielimitowany Dom Wi-Fi a po 100 GB lejek i o streamingu video można zapomnieć. Żenada. Teraz do domu to tylko T-Mobile. Prawdziwy no-limit a 60 MBit/s wystarczy do komfortowego korzystania z sieci :)

Odpowiedz

7. LuiN
0

2018-03-08 12:52:19

@6, Dario - czasem mamy informacje przed komunikacją oferty na stronie; spokojna głowa, to pewne info.

Odpowiedz

6. ~Dario
0

2018-03-08 12:42:43

@msnet- Nic sie nie dzieje....tylko chciałem zweryfikować oferte ale nie mogłem jej znalezc....... Czy jednak wprowadzono no limit no lejek..? Bo wiem ze w 1 kwartale coś miało być kombinowane.. ;-)

Odpowiedz

0

2018-03-08 12:39:46

Czyli sprzęty drożeją, bo użyto zwrotu "zmiana cen", a nie "obniżka"?

Odpowiedz

4. msnet
0

2018-03-08 12:37:20

@1, Dario - w końcu się pojawi. Poprawiłem jednak zdanie na czas przyszły. Dzięki za uwagę.

Odpowiedz