DAJ CYNK

Zegarek dla biegaczy - Mio MiVia Run 350

26.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2401

Ważne 0

2

Marka Mio zaprezentowała pierwszy w swojej ofercie zegarek z funkcją GPS i wbudowanym czujnikiem pracy serca - MiVia Run 350.Marka Mio zaprezentowała pierwszy w swojej ofercie zegarek z funkcją GPS i wbudowanym czujnikiem pracy serca - MiVia Run 350.

Główną cechą zegarka są jego funkcje wspomagające monitorowanie aktywności fizycznej. Urządzenie zostało wyposażone w optyczny pulsometr i wbudowany GPS. Dzięki temu jest w stanie dokładnie określić przebytą trasę, zmierzyć odległość oraz stale monitorować reakcje organizmu użytkownika.Zegarek został wyposażony w tzw. Przycisk Trenera, który uruchamia specjalny tryb, w którym analizowane są dane z sesji treningowych. Dzięki temu urządzenie jest w stanie nakreślić długofalowe plany treningowe i pomóc osiągnąć zakładane cele, jak np. poprawa kondycji, wzmocnienie mięśni lub zwiększenie wydolności tlenowej.

Mio MiVia Run 350 posiada ekran o przekątnej 1,28 cala, wodoszczelną obudowę, a ze smartfonem (z Androidem lub iOS, zegarek posiada autorski system operacyjny) łączy się przez Bluetooth. W ten sposób przesyłane są informacje o aktywności fizycznej oraz powiadomienia o połączeniach, wiadomościach lub ze zdefiniowanych aplikacji. Wbudowany akumulator pozwala na 8-10 godzin pracy w trybie treningu i do 5 tygodni w trybie zegarka.

Zegarek jest dostępny na polskim rynku od czerwca w cenie 799 zł. W zestawie znajdują się dodatkowe wymienne paski w kolorze czarnym, akcesoria ułatwiające ich montaż oraz magnetyczne złącze do ładowania

Źródło tekstu: Mio

Komentarze
Zaloguj się