DAJ CYNK

Zegarek Cogito POP z powiadomieniami

16.06.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13

Ważne 4

2

iCorner wprowadza do sprzedaży Cogito POP - analogowy zegarek kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS oraz Android.

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, wprowadza do sprzedaży Cogito POP - analogowy zegarek kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS oraz Android.

Cogito POP to połączenie tradycyjnego, analogowego zegarka z rozwiązaniem umożliwiającym bieżące monitorowanie wszystkich zdarzeń w telefonie. Ledowe ikonki na tarczy zegarka informują o przychodzących połączeniach, SMS-ach, emailach czy wiadomościach na portalach takich jak Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram i wielu innych. Zegarek powiadomi również użytkownika o niskim poziomie baterii telefonu i przypomni o wydarzeniach wpisanych w kalendarzu. Dodatkowo przycisk Command umieszczony z boku zegarka może zostać wykorzystany do zdalnego zrobienia zdjęcia, sterowania odtwarzaniem muzyki lub uruchomienia funkcji lokalizacji telefonu.Po zainstalowaniu dostępnej bezpłatnie w App Store aplikacji Connected watch użytkownik może wybrać, które powiadomienia chce otrzymywać oraz jak będą one sygnalizowane - wibracjami czy dyskretnym dźwiękiem. 

Cogito POP nie wymaga regularnego ładowania. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth Smart, zapewniającej niskie zużycie energii, producent zdecydował się na zastosowanie zwykłej guzikowej baterii.

Zegarek spełnia normę wodoszczelności 10 ATM, a więc nie trzeba go zdejmować podczas kąpieli, pływania, a nawet nurkowania. Cogito POP dostępny jest na rynku w cenie 399 zł.

Projekt oraz funkcjonalność zegarka zostały docenione w tym roku. Cogito POP zdobył nagrodę CES Innovations Design Awards 2014 oraz Bronze A' Design Award Winner w kategorii Biżuteria, Okulary, Zegarki.

Źródło tekstu: iCorner

Komentarze
Zaloguj się