DAJ CYNK

Zdjęcia prasowe Samsungów Galaxy S9

26.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7973

Ważne 2

4

Nie kto inny jak Evan Blass zamieścił zdjęcia prasowe nadchodzących smartfonów Galaxy S9. Oba urządzenia wyglądają bardzo znajomo...



Nie kto inny jak Evan Blass zamieścił zdjęcia prasowe nadchodzących smartfonów Galaxy S9. Oba urządzenia wyglądają bardzo znajomo...

Z dotychczasowych informacji wiedzieliśmy, że smartfony Galaxy S9 nie będą wizualną rewolucją, ale zdjęcia prasowe obu modeli zaskakują. Chyba nikt nie spodziewał się, że na pierwszy rzut oka ciężko będzie odróżnić Galaxy S8 od Galaxy S9.

W kwestii specyfikacji wiemy już prawie wszystko. Smartfony zaoferują ekrany Super AMOLED o przekątnej 5,8 cala oraz 6,2 cala (w S9+), 4 GB pamięci RAM, układy Qualcomm Snapdragon 845 lub Exynos 9810, aparaty o rozdzielczości 12 Mpix (pojedynczy w Galaxy S9 i podwójny w S9+) oraz akumulatory o pojemności 3000 mAh (w S9) i 3500 mAh (w S9+).

Premiera smartfonów odbędzie się 25 lutego podczas targów Mobile World Congress.

Zobacz: Samsung potwierdził datę premiery nowych flagowców

Źródło tekstu: VentureBeat; wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~Gatts
0

2018-01-28 20:52:42

Wszystkie SAMSUNGI polecą z ceną w dół po premierze SAMSUNG S9 ponieważ skok wydajności ma być tak duży zwłaszcza w modelu z EXYNOS 9810 ,że Koreańczycy będą mieli pewnie problem z nadążaniem nad produkcją tego układu.Jeżeli teoretyczne zapowiedzi SAMSUNGA na temat wydajności EXYNOS wyżej wymienionego się spełnią to po raz pierwszy w historii na rynku SOC dla urządzeń opartych na androidzie SNAPDRAGON 845 będzie tak znacząco z tyłu pod względem wydajności a i APPLE w końcu będzie miał na tym polu konkurencję jeżeli o wydajność samego CPU.

Odpowiedz

33. ~Buka
0

2018-01-28 20:24:05

Klon lg g6...

Odpowiedz

32. ~Marcin D
0

2018-01-28 16:48:37

@30Niestety seria A3 jest słaba no ale zobaczymy, może A3 2018?Gdyby powstała seria s3 mini z topowym wyposażeniem to byłby hit.Po co nam uboższe wersjie A5 czy A3 jak można skupić się na flagowcach?

Odpowiedz

31. ~Xyz
0

2018-01-28 14:44:37

Teraz zegar wyświetlany jest kompletnie bez sensu, tym razem jakiś koreański pomysł...

Odpowiedz

0

2018-01-28 14:41:40

@29 Nie po to robili serię A, żeby teraz bawić się w S mini. Chcesz małego Samsunga, bierz A3.

Odpowiedz

29. ~Marcin D
0

2018-01-28 13:50:05

Ale byłoby pięknie gdyby w tym roku Samsung nas zaskoczył i wypuścił jeszcze s9 mini z ekranem 4,8 cali?Mógłby być nawet ciut słabszy ale biorąc pod uwagę proporcję ekranu 18:9 i ekran bezramkowy można przypuszczać że świetnie leżałby w dłoni. oczywiście obecne duże wersje s8 czy s9 na pewno będą świetna ale nie wszyscy potrzebują nosić przy sobie tablet bądź telewizora jak kto woli.Wybór świetnego telefonu poniżej 5 cali jest marny. Tak prawdę mówić mamy jedynie IPhona i jedynie Soniaki compact z androidem. Reszta to słabe modele a rynek potrzebuje również małego smartfona z dobrymi parametrami który można obsłużyć jedną reką. Iphon SE o wielkości 4 cali nadal świetnie się sprzedaje. Aplle ma zamiar w tym roku wypuścić jego nastepcę SE2 również z małym ekranem.Dlaczego Samsung miałby odpuścić wersje mini, zwłaszcza że dzisiejsze trendy (szególnie ekran bezramkowy) na to pozwalają?

Odpowiedz

28. ~es
0

2018-01-27 23:03:14

Odgrzewany kotlet zgodnie ze strategią samsunga. Galaktyki kupuje się jako modele niedopracowane lecz ciekawe czyli parzyste 2/4/6/8 lub odgrzewane kotlety czyli nieparzyste 3/5/7/9 - co kto lubi.

Odpowiedz

27. ~CaImujący Telepolista
0

2018-01-27 19:09:45

Bardzo podobny do S8, pomysły na nowe telefony Samsungowi już się skończyły, dotyczy to też Apple.

Odpowiedz

26. ~Precz z CaImowaniem:-D
0

2018-01-27 19:07:12

@20 do caImowatego złodzieja). Głupoty pan pisze.

Odpowiedz

25. ~
0

2018-01-27 15:11:47

12, pocieszny z ciebie ćwok, pisz więcej :)

Odpowiedz

24. ~K3
0

2018-01-27 11:00:33

Wygląda jakby miały łagodniejsze zagięcia ekranu po bokach, co wg mnie dobrze wróży.

Odpowiedz

23. karolka
0

2018-01-27 10:20:48

LG G6 kropka w kropkę...To troszkę słabe jak na tej rangi markę.

Odpowiedz

22. ~Tomek
0

2018-01-27 10:06:02

Szkoda ze nie ma w sprzedazy s8 by taniał

Odpowiedz

21. ~///...
0

2018-01-27 09:41:34

@20 To efekt "działania" niepełnosprawnych małżeństw. Jestem zadowolony, bo będę miał okazję opublikować najlepsze komentarze na forum. Brawo Telepolis!!!

Odpowiedz

20. ~Callm7 [8]
0

2018-01-27 09:06:11

14). a skąd ten pomysł, że tu to pomaga???18). nie przesadzaj.

Odpowiedz