DAJ CYNK

Zdjęcia nowych Xperii zapowiadają rewolucję w Sony

07.12.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 47

Ważne 4

1

Serwis GizChina zamieścił zdjęcia nowych smartfonów Sony i zapewnia, że nie są to komputerowe rendery. Urządzania wyglądają bardzo atrakcyjnie.Serwis GizChina zamieścił zdjęcia nowych smartfonów Sony i zapewnia, że nie są to komputerowe rendery. Urządzania wyglądają bardzo atrakcyjnie.

Jeśli nowe Xperie będą rzeczywiście tak wyglądać, to najprawdopodobniej pracę straciła osoba odpowiadająca za projekty smartfonów i było to genialne posunięcie. Oba urządzenia wyglądają zupełnie inaczej niż dotychczasowe modele Sony i nie chodzi tu tylko o drastyczne zmniejszenie ramek wokół ekranu.Jeden ze smartfonów ma tył w całości wykonany z metalu, w drugim pojawia się szklana wstawka o nietypowo wyciętym kształcie. Na zdjęciach widzimy również różne układy podwójnych aparatów oraz głośniki stereo na przodzie obudowy.

Z ujawnionych informacji wynika również, że oba smartfony mają ekrany o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 4K oraz będą wyposażone w układy Qualcomm Snapdragon 845 i 6 GB pamięci RAM. Na ich premierę będziemy musieli poczekać do styczniowych targów CES lub wiosennych Mobile World Congress. Niezbyt dobrą informacją jest spodziewana cena smartfonów, która ma wynosić aż 950 dolarów.

Źródło tekstu: GizChina; wł

Komentarze
Zaloguj się