DAJ CYNK

Zdjęcia Meizu M6 dostępne na Weibo

17.09.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 26

Ważne 0

0

Już tylko trzy dni dzielą nas od oficjalnej premiery Meizu M6. To tę datę zawierały rozesłane ostatnio przez Chińczyków zaproszenia. Dotychczas nie mieliśmy jednak pewności czy Meizu zaprezentuje urządzenie wykonane z poliwęglanu czy też z metalu.Już tylko trzy dni dzielą nas od oficjalnej premiery Meizu M6. To tę datę zawierały rozesłane ostatnio przez Chińczyków zaproszenia. Dotychczas nie mieliśmy jednak pewności czy Meizu zaprezentuje urządzenie wykonane z poliwęglanu czy też z metalu.

Wątpliwości rozwiały zdjęcia, które znalazły się na chińskiej platformie mikroblogowej Weibo. Poza zastosowaniem odmiennego materiału, możemy znaleźć też różnice we wzornictwie. Potwierdziły się też przypuszczenia, że klawisz fizyczny został zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych. Rozwiano też marzenia fanów bezramkowców.

Telefon będzie posiadał przekątną ekranu 5,2 cala, MediaTeka MT6750, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej. Premiera telefonu odbędzie się w Pekinie. Urządzenie będzie kosztowało 799 juanów (około 440 złotych).

Źródło tekstu: gizmochina.com, wł

Tagi: meizu
Komentarze
Zaloguj się