DAJ CYNK

Zainteresowanie Mate'em 10 Pro w Europie Zachodniej większe niż sądzono

26.11.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3214

Ważne 4

0

Huawei twierdzi, że po raz pierwszy ma do czynienia z taką sytuacją. Zamówień w przedsprzedaży modelu Mate 10 Pro było o wiele więcej niż przygotowanych telefonów.



Huawei twierdzi, że po raz pierwszy ma do czynienia z taką sytuacją. Zamówień w przedsprzedaży modelu Mate 10 Pro było o wiele więcej niż przygotowanych telefonów.

Chińska firma planuje stać się największym producentem smartfonów do 2022 roku. Choć obecnie na tronie nadal wygodnie zasiada Samsung. Teraz firma twierdzi, że w Europie Zachodniej odnotowała wynik o ponad 100% lepszy niż zakładany.

Urządzenie zostało zaprezentowane ponad miesiąc temu w Monachium, natomiast w Polsce - na początku listopada. Mate 10 Pro ma m.in. przekątną ekranu 6 cali, akumulator 4000 mAh, 6 GB RAM oraz Kirina 970.

Źródło tekstu: Huawei

Komentarze
Zaloguj się
8. ~***
0

2017-11-27 19:42:20

buhaaaaaaaaa ( :)

Odpowiedz

7. ~@
0

2017-11-27 12:45:46

hehe :]

Odpowiedz

6. ~Onn
0

2017-11-27 10:42:12

Wow - 10 cali w kurtce!!! To bracie byk z ciebie musi być! No chyba że... prosiłeś żeby mamcia ci kieszeń na plecach naszyła.

Odpowiedz

5. ~Mdły
0

2017-11-26 22:06:48

Ja nosze telefon a raczej tablet z funkcją dzwonienia 10" , nawet dałem do przerobienia kurtke w której nosze ten tablet , a słuchawke bt mam w uchu. Kiedyś zapomniałem bt i musiałem go obiema rękami trzymać przy uchu

Odpowiedz

4. ~Kejw
0

2017-11-26 21:54:59

Nie widać nic na 4,5-4,7"? Na szczęście nie każdy jest niewidomy:)Mam zapasową Motorolę Defy+, ma 3,5" i spokojnie daje radę. Mogłaby nawet być głównym telefonem, tylko bebechy nieco się zestarzały, ale wielkościowo jest bardzo dobrze. Podstawowy to Sony Z3 Compact. Mam też Ulefona 5,5" ale leży w domu i jest zastępcą dla tabletu siedmiocalowego, bo nie chce mi się właśnie takiej wielkiej patelni nosić.

Odpowiedz

3. prixGZ
0

2017-11-26 21:29:47

I bardzo dobrze. Lepiej tak, niż w drugą strone.

Odpowiedz

0

2017-11-26 21:21:50

@1 Sam sobie zrób takiego malucha w którym nic nie widać.

Odpowiedz