DAJ CYNK

ZAGG zaprezentował szkło ochronne dla Galaxy Note8

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6476

InvisibleShield Glass Contour to specjalnie zaprojektowane szkło, które ma ochronić każdy milimetr zaokrąglonego ekranu w najnowszym smartfonie Samsunga.InvisibleShield Glass Contour to specjalnie zaprojektowane szkło, które ma ochronić każdy milimetr zaokrąglonego ekranu w najnowszym smartfonie Samsunga.

InvisibleShield Glass Contour firmy ZAGG ma, według producenta, zapewnić maksymalną ochronę przed zarysowaniami i innymi uszczerbkami, pasując jednocześnie do zaokrąglonych ekranów i zapewniając wysoką jakość, czułość dotyku oraz przejrzystość. Hartowane szkło dobrze dopasowuje się do krzywizn ekranu, dzięki czemu ma być niemal niewidoczne.

Zaokraglone ekrany stają się trendem, ale takie innowacje skutkują tym, że gładkie i delikatne ekrany wymagają ochrony bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. - powiedział Charlie Quong, wiceprezes ds. rozwoju produktów w firmie ZAGG. InvisibleShield Glass Contour dla Galaxy Note8 zapewnia użytkownikom niezrównaną ochronę przed zarysowaniem i innymi uszkodzeniami ekranów. Takie zdarzenia jak upuszczenia telefonu i zadrapania ekranu mogą zdarzyć się praktycznie codziennie. InvisibleShield radzi sobie doskonale z większością takich przypadków, a użytkownicy mogą mogą cieszyć się tym niezwykłym smartfonem bez obawy o wyświetlacz.Szkło InvisibleShield Glass Contour dla smartfona Samsung Galaxy Note8 jest dostępne na stronie ZAGG.com za 39,99 euro (170 zł). Produkt jest objęty dożywotnią gwarancją - szkło Glass Contour zostanie wymienione na całkiem nowe, jeśli się zużyje lub zostanie uszkodzone podczas cyklu życia urządzenia, na ekranie którego zostało założone.

Zobacz: Samsung Galaxy Note8 - pierwsze wrażenia
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Dulnik.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu