DAJ CYNK

Z5 Premium dostępny w T-Mobile ze słuchawkami Sony SBH 60

19.11.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4749

Ważne 5

4

Od 20 listopada w ofercie T-Mobile dostępny będzie pierwszy na świecie smartfon z ekranem 4K - Sony Xperia Z5 Premium w zestawie ze słuchawkami Sony SBH 60.

Od 20 listopada w ofercie T-Mobile dostępny będzie pierwszy na świecie smartfon z ekranem 4K - Sony Xperia Z5 Premium w zestawie ze słuchawkami Sony SBH 60.



Najwyższy model japońskiego producenta pojawił się w cennikach T-Mobile 17 listopada, natomiast od 20 listopada klienci będą mogli zakupić telefon w limitowanym zestawie z białymi słuchawkami Sony SBH 60 w prezencie. Ich rynkowa wartość to około 250 zł.

Oferta dostępna będzie tylko dla pierwszych 30 klientów. Z promocji będzie można skorzystać wyłącznie na stronie T-Mobile.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
21. ~xenek
0

2015-11-20 14:09:25

Myślę, że ilość ofert adekwatna do ceny, większość ludzi jednak czeka na obniżę i dopiero kupuję przecież

Odpowiedz

20. ~WalecznyMichas
0

2015-11-20 11:14:35

@15 Oj przepraszam, ja do tej pory od premiry mam Xperie Z i dostaje aktualizacje, mam teraz anda 5. cos tam, chyba o 0.0.X mniejsza wersje niz jest aktualna. I co oczywiste nie dostaje ich jako Pierwszy, tylko z jakims tam 2-4 tygodniowym opuznieniem, ale Update jest i to stały.

Odpowiedz

19. ~Szydlo
0

2015-11-20 10:02:03

30 sztuk słuchawek to faktycznie niewiele zważywszy że pewnie już wyszły z esklepu...

Odpowiedz

18. ~sxs
0

2015-11-20 09:30:55

@15 Zapewne masz rację, ale powiedz mi kto w dziesiejszych czasach używa telefonu dłużej niż 2-3 lata? 5% użytkowników ?

Odpowiedz

17. vonski
0

2015-11-20 08:29:55

@5: to niech znajomy sobie poszuka co mu baterię wsysa, bo akurat Xperie Z całkiem dobrze obchodzą się z akumulatorami. Miałem Z, Z3, Z3 i Z3+ i w każdej akumulator był nieco ponad przeciętną, plus fajne tryby Stamina i SuperStamina.

Odpowiedz

16. Horacy
0

2015-11-20 08:28:47

Półtorej dnia na 4k rozdziałkę? Hmm no to chyba dobry wynik :) Mój nexus 4, przez 2 lata ma tak, że hmm no akumulator w plecaku musiałbym nosić :) 12 godz to max, ale zawsze pełne synchro włączone :)

Odpowiedz

15. ~
1

2015-11-19 23:59:04

chociaz nie jestem fanem apple, to przy cenie 4kpln za telefon sony, ktory za 1,5 roku przestanie dostawac aktualizacje, chyba jednak lepiej wziac apple i miec gwarancje aktualizacji softu az do smierci samej sluchawki.

Odpowiedz

14. ~Drut
0

2015-11-19 22:31:52

@7Potwierdzam

Odpowiedz

12. ~
0

2015-11-19 22:29:32

11. Tzn

Odpowiedz

0

2015-11-19 21:48:26

Mam na testy Xperie Z5 - słabo jest.

Odpowiedz

10. ~Hanka
0

2015-11-19 20:22:43

Sony powinno zrobić telefon wyglądający jak XPERIA M, estetyczna dioda powiadomień na dole, ciekawe kształty, bardzo dobra obudowa. Wiadomo - trzeba byłoby dodać nowe wnętrze. Ale pokroju XPERIA M w wyglądzie to prawdziwy rarytas.

Odpowiedz

9. ~Jakub
0

2015-11-19 19:34:37

30 umów? Tak dużo? Rocznie tylu klientów T-Mobile nie pozyskuje haha

Odpowiedz

8. ~marcellove
0

2015-11-19 18:52:11

@7 Recenzje recenzjami a życie życiem.Osobiście daje 12 godzin żywotności przy intensywnym użytkowaniu .

Odpowiedz

7. LuiN
0

2015-11-19 18:50:13

6, Mila89, ja naprawdę nie bez powodu wytłuściłem informację o liczbie zestawów ;-), 5, marcellove - w pierwszych recenzjach mowa jest o 1,5 dnia normalnej pracy.

Odpowiedz