DAJ CYNK

Xperia Z5 Compact Made for Bond na wyłączność w Orange

09.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14749

Ważne 3

1

Pod hasłem Made for Bond rusza dziś ogólnopolska kampania Sony, promująca najnowsze smartfony z serii Xperia. Model Z5 Compact w specjalnie przygotowanej wersji agenta 007 będzie dostępny na wyłączność sieci Orange.

Pod hasłem Made for Bond rusza dziś ogólnopolska kampania Sony, promująca najnowsze smartfony z serii Xperia. Model Z5 Compact w specjalnie przygotowanej wersji agenta 007 będzie dostępny na wyłączność sieci Orange.

Oficjalny telefon Agenta 007 - Xperia Z5 Compact - będzie dostępny ekskluzywnie w sieci Orange i sieciach handlowych. W ramach kooperacji z operatorem komórkowym przez miesiąc emitowane będą 30-sekundowe spoty w telewizji, na platformach VOD i na kanale YouTube oraz w sieci kin Cinema City i Multikino. Dodatkowo promocja będzie wsparta działaniami w Internecie oraz social mediach.

Poza współpracą z operatorem sieci komórkowej (tu odbędą się między innymi Dni Otwarte w Orange) Sony przygotowało specjalną kampanią reklamową, komunikowaną w prasie, Internecie i telewizji.

Wzorem wcześniejszych akcji promocyjnych, Andrzej Pągowski, znany polski grafik, stworzył serię sześciu portretów w kolejnym wydaniu Ikony Kina Sony, w której znaleźli się aktorzy grający główne role w kolejnych odsłonach filmowej historii Jamesa Bonda.

Kulminacyjnym punktem kampanii będzie nietypowa gra szpiegowska, której uczestnik staje się bezpośrednim przełożonym tajnej agentki wywiadu (MI6). Gracz, jako wsparcie działającej w terenie Agentki, w czasie rzeczywistym prowadzi z nią konwersacje poprzez e-mail.

Sama zabawa, od momentu rejestracji użytkownika, trwa kilka dni - dokładnie tyle, ile tajna misja. Agentka wykonuje zadania i raportuje o przebiegu akcji w wiadomościach przesyłanych do Gracza. I to właśnie on musi podejmować ważne decyzje o tym, jak dalej prowadzić tajną misję i jakich szpiegowskich metod użyć. W trakcie gry pomiędzy Graczem i Agentką nawiązuje się dość bliska relacja (nie miłosna!), ponieważ Agentce zdarza się wysyłać do Gracza maile o własnym życiu, o tym co akurat widzi i myśli.

Gra kończy się pytaniem otwartym, które również związane jest z fabułą. Troje zwycięzców otrzyma smartfon stworzony dla Bonda - Xperię Z5 Compact. Wszyscy uczestnicy zabawy, którym uda się ukończyć grę, otrzymają zniżki na zakup smartfonu w sklepie internetowym Sony Mobile.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony

Komentarze
Zaloguj się