DAJ CYNK

Xperia Z5 Compact Made for Bond na wyłączność w Orange

09.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14704

Ważne 3

1

Pod hasłem Made for Bond rusza dziś ogólnopolska kampania Sony, promująca najnowsze smartfony z serii Xperia. Model Z5 Compact w specjalnie przygotowanej wersji agenta 007 będzie dostępny na wyłączność sieci Orange.

Pod hasłem Made for Bond rusza dziś ogólnopolska kampania Sony, promująca najnowsze smartfony z serii Xperia. Model Z5 Compact w specjalnie przygotowanej wersji agenta 007 będzie dostępny na wyłączność sieci Orange.

Oficjalny telefon Agenta 007 - Xperia Z5 Compact - będzie dostępny ekskluzywnie w sieci Orange i sieciach handlowych. W ramach kooperacji z operatorem komórkowym przez miesiąc emitowane będą 30-sekundowe spoty w telewizji, na platformach VOD i na kanale YouTube oraz w sieci kin Cinema City i Multikino. Dodatkowo promocja będzie wsparta działaniami w Internecie oraz social mediach.

Poza współpracą z operatorem sieci komórkowej (tu odbędą się między innymi Dni Otwarte w Orange) Sony przygotowało specjalną kampanią reklamową, komunikowaną w prasie, Internecie i telewizji.

Wzorem wcześniejszych akcji promocyjnych, Andrzej Pągowski, znany polski grafik, stworzył serię sześciu portretów w kolejnym wydaniu Ikony Kina Sony, w której znaleźli się aktorzy grający główne role w kolejnych odsłonach filmowej historii Jamesa Bonda.

Kulminacyjnym punktem kampanii będzie nietypowa gra szpiegowska, której uczestnik staje się bezpośrednim przełożonym tajnej agentki wywiadu (MI6). Gracz, jako wsparcie działającej w terenie Agentki, w czasie rzeczywistym prowadzi z nią konwersacje poprzez e-mail.

Sama zabawa, od momentu rejestracji użytkownika, trwa kilka dni - dokładnie tyle, ile tajna misja. Agentka wykonuje zadania i raportuje o przebiegu akcji w wiadomościach przesyłanych do Gracza. I to właśnie on musi podejmować ważne decyzje o tym, jak dalej prowadzić tajną misję i jakich szpiegowskich metod użyć. W trakcie gry pomiędzy Graczem i Agentką nawiązuje się dość bliska relacja (nie miłosna!), ponieważ Agentce zdarza się wysyłać do Gracza maile o własnym życiu, o tym co akurat widzi i myśli.

Gra kończy się pytaniem otwartym, które również związane jest z fabułą. Troje zwycięzców otrzyma smartfon stworzony dla Bonda - Xperię Z5 Compact. Wszyscy uczestnicy zabawy, którym uda się ukończyć grę, otrzymają zniżki na zakup smartfonu w sklepie internetowym Sony Mobile.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony

Komentarze
Zaloguj się
20. Marek
0

2015-10-11 21:47:01

Na załączonym filmie widać standardową wersję Z5, a nie kompaktową.

Odpowiedz

19. ~qw
0

2015-10-11 09:09:52

Pytanie zasadnicze jak ma sie gwarancja Sony w momencie gdy sony już zapowiedziało zamykanie oddziału mobile gdy w kolejnym roku znowu przyniesie straty (co jest praktycznie przesądzone).

Odpowiedz

18. ~Tata
0

2015-10-10 13:04:41

Ulubiona sluchawka Marokanczykow I Algierczykow w Paryzu

Odpowiedz

17. ~yurek
0

2015-10-10 03:57:22

"będzie dostępny ekskluzywnie w sieci Orange" przestańcie, bo padnę. Jeśli uważacie się za profesjonalny portal, to nie walcie takim marketingowym bełkotem. Tym bardziej, że chodzi o dodatkowe tapety i dzwonek na telefonie, haha!

Odpowiedz

16. ~jack
-1

2015-10-10 00:48:53

Jeżeli ma ten sam aparat co w Z 3 to dziękuję

Odpowiedz

15. ~Fokus
3

2015-10-10 00:17:28

"paskudne menu orange"?? Kiedy ty ostatni raz brałeś telefon z Orange? Chyba 10 lat temu i był to prosty fon z klawiaturą alfanumeryczną i bez OS-u :-)

Odpowiedz

14. ~Calm7
-2

2015-10-10 00:07:01

a w d..... mam wszelkie brandy orange i ich bondow. to zasmieca , spowalnia androida. kupujac w orange dostajesz simlocka, nedzne i paskudne menu orange i zablokowany bootloader. dodatkowo jak przenosisz nr z innej sieci to karta sim musi miec pin kod .i nie można tego pin usunać.

Odpowiedz

13. ~azazek
0

2015-10-09 21:46:55

Ale *** Dostępny tylko w orange.

Odpowiedz

12. ~Fokus
-1

2015-10-09 16:56:51

@10. Bzdury piszesz! Własnie Xperia Z5 Compact, najprawdopodobniej ze względu na kompaktowe wymiary i co za tym idzie ciaśniejsze rozmieszczenie podzespołów ma większe problemy z odprowadzaniem nadmiaru ciepła z feralnego Snapdragona 810. W efekcie liczne są w internecie raporty o znaczącym spowolnieniu działania, a nawet o braku reakcji na dotyk ekranu przegrzewającej się Xperii Z5 Compact.

Odpowiedz

11. Eragon
0

2015-10-09 16:33:16

Link do gry będzie w późniejszym czasie ?;)

Odpowiedz

10. orson_dzi
1

2015-10-09 14:49:13

@9 Dotychczasowe testy pokazywały, że właśnie Z5 Compact grzeje się chyba najmniej jeśli chodzi o sprzęt ze Snapdragonem 810, poza OnePlus Two.

Odpowiedz

9. ~~
0

2015-10-09 14:46:47

Ą czy to nie czasem ten kompakcik co się grzał jak patelnia?

Odpowiedz

1

2015-10-09 14:40:30

Chodzi o wersję 007, wzbogaconą właśnie o dodatki typu tapety, dzwonki itp. Nie zrozumieliśmy się z komunikatem Sony w tej sprawie. Całość jest już poprawiona.

Odpowiedz

7. Marek_G
0

2015-10-09 14:12:23

A nad newsem wyświetla mi się ta reklama waszej porównywarki cen i tam ten sam telefon do wyboru w T-Mobile i Orange.Samozaoranie po prostu piękne.

Odpowiedz