DAJ CYNK

Xperia Z w codziennym życiu

03.02.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11123

Ważne 3

3

W sieci pojawił się zabawny filmik pokazujący, jak nowy smartfon Sony - Xperia Z - radzi sobie w codziennym życiu.

W sieci pojawił się zabawny filmik pokazujący, jak nowy smartfon Sony - Xperia Z - radzi sobie w codziennym życiu.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Tagi: Sony xperia z
Komentarze
Zaloguj się
36. ~Jaro22
0

2013-05-18 21:50:41

Mam ten telefonik od jakiegoś miesiąca jest po prostu wspaniały lecz nie da się ukryć jednej wady z uszczelkami mianowicie gdy dość często słuchamy muzyki na słuchawkach to uszczelka się później samoczynnie otwiera za sprawą silikonowego przewodu którą łączy ją z telefonem, a tym samym wypycha uszczelkę ku górze jest to dość denerwujące bo nici z wodoszczelności. Przez to już raz zalałem wskaźnik wodoszczelności i musiałem go wymienić na nowy.

Odpowiedz

35. ~
0

2013-05-04 18:01:28

JA na wakacjach robilam zdjecia pod woda niestety, chyba cos zostało uszkodzone, ponieważ przez pierwsze 6 h normalnie działam tylko że czujnik ruchu nie kontrolował pozniej jak weszłam do cieplejszego pomieszczenia zaparował aparat i przycisk uspienia przestał działać.. czy to podlega reklamacji.??

Odpowiedz

34. ~morris
0

2013-02-09 10:25:32

Mógł wrzucić do kibla, nasrać i potem do zupy. Filmik głupi. Telefon extra.

Odpowiedz

33. ~tt
0

2013-02-05 15:22:19

jesli chodzi o parametry to zdecydowanie telefon numer 1 na rynku. jednak jesli chodzi o rozmiar to dla mnie zdecydowana dyskwalifikacja... tutaj (mimo ze nie jestem fanboyem) zdecydowanie bardziej odpowiada mi iPhone i Z10. juz S3 byl za duzy i mimo zaawansowanych technologii nie zdecydowallbym sie na 910/S3/XperaZ wlasnie z powodu rozmiarow i wagi... xperiaZ z 4.3 calowym ekranem robila by na mnie lepsze wrazenie

Odpowiedz

32. ~bool3k
1

2013-02-04 22:26:19

Ale krowa.

Odpowiedz

31. PLANET
0

2013-02-04 12:56:45

No i niestety masz trochę racji... A co do samego filmiku jeszcze - pod prysznicem podczas rozmowy nie wygasił się ekran. W zakończenie rozmowy gestem po ekranie też nie wierzę. Także z pewną dozą sceptycyzmu radzę to brać...

Odpowiedz

30. ~bolo
1

2013-02-04 10:58:47

dla mnie ten filmik pokazuje tylko jedno, jak debilnie ktoś wygląda rozmawiając przez taką paletkę.

Odpowiedz

29. ~
0

2013-02-04 10:34:39

28. Haha ale mi dogadujesz :-D Nie jestem troll, ale użytkownik zarej.i zalogowany i nie ma nicku. Dlatego Witkowi dopisałem, że pytanie jest podchwytliwe.

Odpowiedz

28. ~
0

2013-02-04 10:19:10

@27 - jesteś trollem. Osoba bez nicku może być zwyczajnie nie zalogowana, ale zarejestrowana, jak i mieć wykupione premium, chyba, że pojęcie tego cię przerasta anonimie chowający się za operą.

Odpowiedz

27. ~
0

2013-02-04 10:12:07

No nie mam nicka, tak? Więc jestem zarejestrowany, czy nie jestem? :-)

Odpowiedz

26. WitekT
0

2013-02-04 10:08:28

Złote to zarejestrowani użytkownicy, którzy wykupili konto premium bez reklam i w ten sposób nas wspierają.

Odpowiedz

25. ~
0

2013-02-04 10:06:30

Wbrew opisowi filmik nie jest zabawny, co najwyżej głupi. Wniosek z niego taki, że Sony celuje teraz w gimbusiarnię.

Odpowiedz

24. ~
0

2013-02-04 10:04:04

A złote administracja ;-D PS. Panie Witku, pytanie: a ci co nie mają nicka, to są zarej.czy nie zarej.? Podpowiedź: to podchwytliwe pytanie :-D

Odpowiedz

23. WitekT
0

2013-02-04 09:53:45

Darek: czerwone nicki mają osoby zarejestrowane. Czarne - niezarejestrowane.

Odpowiedz

22. ~Darek
0

2013-02-04 09:37:56

No fajne komentarz , ale PLANET to komu odpisuje ?? I czemu jedni są oznaczani na czerwono a inni na czarno w komentarzach??? A reklama, no cóż. To nie jest życie codzienne, na pewno nie normalnego człowieka. To "dziecko specjalnej troski" nie powinno mieć takich urządzeń, fakt że są wytrzymałe , ale facecik może sobie krzywdę zrobić. Producenci powinni to wziąć pod uwagę.

Odpowiedz