DAJ CYNK

Xperia XZ3 może być pierwszym smartfonem z nową matrycą 48 Mpix

25.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3083

Ważne 5

1

Pojawiły się informacje, które obalają teorię o podwójnym tylnym aparacie w Xperii XZ3. Istnieje też teoria, że pojawią się dwa modele różniące się tym elementem.Pojawiły się informacje, które obalają teorię o podwójnym tylnym aparacie w Xperii XZ3. Istnieje też teoria, że pojawią się dwa modele różniące się tym elementem.

Pierwszą przesłanką na temat pojedynczego aparatu fotograficznego w Xperii XZ3 jest film pokazujący wygląd (rendery) nowego nadchodzącego smartfonu. Wyraźnie tam widzimy, że na tylnym panelu znajduje się pojedynczy obiektyw, a nie dwa (w układzie podobnym do tego w Xperii XZ2 Premium). Dodatkowo w bazie GFXBench pojawił się smartfon Sony H8416, utożsamiany z XZ3, przy którym widzimy aparat o rozdzielczości 47 Mpix. Może to wskazywać na zastosowanie zaprezentowanej ostatnio nowej matrycy Sony IMX586, o rozdzielczości 48 Mpix.

Zgodnie z dotychczasowymi informacjami, Xperia XZ3, której prezentacja może nastąpić podczas targów IFA 2018, które pod koniec sierpnia wystartują w Berlinie, będzie wyposażona w 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli, chipset Snapdragon 845 oraz 6 GB RAM-u i 64 lub 128 GB przestrzeni na dane. Smartfon będzie zasilany akumulatorem o pojemności 3240 mAh i może pracować pod kontrolą nadchodzącego Androida P.

Konferencja Sony, podczas której wiele powinno się wyjaśnić, odbędzie się 30 sierpnia. Redakcja TELEPOLIS.PL postara się wziąć w niej udział.

Zobacz: Sony IMX586 - czas na 48 Mpix w telefonie
Zobacz: Xperia XZ3 - aparatów nigdy dość
Zobacz: Sony Xperia XZ3 z Androidem P pojawia się w GFXBench
Zobacz: Pierwsze zdjęcia Xperii XZ3
Zobacz: Specyfikacja Sony Xperii XZ3

Źródło zdjęć: compareraja.in, sumahoinfo.com

Źródło tekstu: compareraja.in, sumahoinfo.com, wł

Komentarze
Zaloguj się