DAJ CYNK

Xperia XZ3 - aparatów nigdy dość

11.07.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2210

Ważne 1

1

W tym roku zobaczymy jeszcze jednego flagowca Sony. Smartfon ma być wyposażony w cztery aparaty.W tym roku zobaczymy jeszcze jednego flagowca Sony. Smartfon ma być wyposażony w cztery aparaty.

Znowu flagowa Xperia?

Firma Sony zdążyła nas już przyzwyczaić do co najmniej dwóch flagowców rocznie. Zazwyczaj pierwszy jest prezentowany na początku roku na targach Mobile World Congress, a premiera drugiego odbywa się na wrześniowych targach IFA. W międzyczasie często pojawiają się też różne dodatkowe wariacje typu Xperia XZ2 Premium. Idąc tym tokiem, we wrześniu zobaczymy Xperię XZ3.

Cztery aparaty

W sieci pojawiło się zdjęcie prezentujące moduły fotograficzne, które mają trafić do modelu XZ3. Są to dwa moduły podwójny aparatów - dwa główne i dwa przednie. Niestety to wszystko co wiemy na ten temat, bo nie wiadomo jeszcze jakie konkretnie są to matryce.

Co poza aparatami?

Oczywiście bardziej niż liczba aparatów interesuje nas wygląd nadchodzącego smartfonu. Nic jednak nie zapowiada rewolucji i zapewne dalej musimy być przygotowani na szerokie ramki w górnej i dolnej części przedniego panelu. Oprócz tego będzie to typowy flagowiec z układem Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB pamięci RAM i co najmniej 64 GB pamięci wbudowanej.

Źródło tekstu: sumahoinfo; wł

Komentarze
Zaloguj się