DAJ CYNK

Xperia XZ Premium nie przegrzewa się podczas nagrywania wideo 4K

04.07.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 32

Ważne 2

1

Xperie zawsze miały jeden problem przy rejestracji wideo 4K - przegrzewały się i nagrywanie się kończyło. A jak wypada w konfrontacji najnowszy flagowiec firmy Sony?Xperie zawsze miały jeden problem przy rejestracji wideo 4K - przegrzewały się i nagrywanie się kończyło. A jak wypada w konfrontacji najnowszy flagowiec firmy Sony?

Youtuber Phone Battles przeprowadził test długości nagrywania filmu w rozdzielczości 4K przez kilka Xperii, zanim te osiągną zbyt wysoką temperaturę, a proces nagrywania się zakończy. Jak możemy zobaczyć na zamieszczonym niżej filmie, najgorzej wypadła Xperia Z3v, nie wytrzymując nawet trzech minut. Niewiele lepsza była Xperia Z3+, która zakończyła nagrywanie po około 6 minutach. Później z rywalizacji wykluczały się kolejne modele.

A jak wypadł najnowszy flagowiec firmy Sony? Xperia XZ Premium zarejestrowała film w rozdzielczości 4K o długości ponad 100 minut. W dodatku koniec nagrywania nie był spowodowany przegrzaniem się telefonu, a wyczerpaniem dostępnej do zapisania filmu pamięci.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Xperia XZ Premium w katalogu.

Źródło tekstu: Phone Battles, wł

Komentarze
Zaloguj się