DAJ CYNK

Xiaomi Redmi Note 5 Pro przetestowany w AnTuTu

20.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5617

Ważne 2

1

Nowe smartfony Xiaomi zostały przetestowane w benchmarku AnTuTu. Jak wygląda wydajność Snapdragona 636?



Nowe smartfony Xiaomi zostały przetestowane w benchmarku AnTuTu. Jak wygląda wydajność Snapdragona 636?

Xiaomi Redmi Note 5 Pro jest wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 636, 4 GB pamięci RAM i ekran o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli. W teście programu AnTuTu osiągnął bardzo przyzwoity wynik powyżej 112 000 punktów, mocno wyprzedzając model Redmi Note 5. Smartfon wyposażony w Snapdragona 625 osiągnął wynik 77 tys. punktów, typowy dla układów tej klasy.

Zobacz: Xiaomi Redmi Note 5 i Redmi Note 5 Pro zaprezentowane



W porównaniu z modelami Xiaomi z wyższej półki, Redmi Note 5 Pro wypada wyraźnie słabiej. Przegrywa zarówno z ubiegłorocznym flagowcem Mi 6, jak i flagowym modelem sprzed dwóch lat - Mi 5.

Poniżej znajdują się również wyniki testów w aplikacji Basemark oraz Chrome.

Źródło tekstu: androidcentral; wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~Siedem C
0

2018-02-20 20:37:46

13). Wszystko rozumiem, ale czy to przypadkiem nie wina lepszego cpu /układu, który daje kopa tej większej pamięci?

Odpowiedz

15. ~Zdzichu
0

2018-02-20 19:59:37

@Marcin potwierdzam, redmi 4x katowany różnymi grami i apkami przez 13 latka - daje rade, nie zacina sie, nie wiesza

Odpowiedz

14. ~Marcin.503
0

2018-02-20 18:41:30

@12. Kupiłbym dwa 4a, w cenie 4x, wiem że zamawiają gdzieś po taniości, ale ja wole w tradycyjny sklep.

Odpowiedz

13. ~Gatts
0

2018-02-20 18:22:42

W tej chwili kupowania Smartfona z mniejszą ilością pamięci jak 64GB wbudowanej w płytę to strzał w kolano.Jednym z powodów jest szybkość działania takiej pamięci.32GB a 64GB w uruchamianiu aplikacji oraz ogólnie responsywności to plus dla tej większej pojemności ale gdy zobaczyłem jak działa telefon ze 128GB pamięcią wbudowaną to już swoje minimum na przyszły telefon mam.Sam siedzę jeszcze na LG G2 ,który działa na LineageOS i właśnie przez ten system z "GAPSAMI" w wersji "PIKO" dały sporego kopa.Powrót do stokowego systemu to normalnie mordęga takie różnice są w działaniu systemu.Tak po za tym część oprogramowania już nie zainstaluje się na Lolipopie.Żeby nie moje zainteresowania związane ustawieniami systemów operacyjnych pod siebie to pewnie telefon byłby dawno nie użytkowany ponieważ stał się cegłą równo rok temu ale na szczęście udało się go wybudzić pod dwóch tygodniach bo tyle czasu dokładnie leżał w pewnej firmie ,która nie potrafiła nic zrobić a niby znali się na tym.Tak Mnie to zdenerwowało ,że w 30minut za pomocą forum anglojęzycznego udało mi się go wybudzić i zainstalować nowy system.Takich fachowców mamy teraz w tym punktach naprawczych.

Odpowiedz

12. ~Skaarj
0

2018-02-20 18:09:44

@11 Redmi 4x dużo lepszy 3/32 ale trzeba dołożyć 100 zł, może trochę więcej.

Odpowiedz

11. ~Marcin.503
0

2018-02-20 15:23:03

Ktoś jeszcze może wyrazić opinię, z użytkowania, xiaomi 4a? Jest ostatnia sztuka w pobliskim sklepie.

Odpowiedz

10. ~ooooo
0

2018-02-20 15:05:57

Redmi Note 3 Pro (SD650) osiąga na oryginalnym romie Global troszkę więcej bo 95000 punktów, testowałem kilka dni temu. Telefon działa od 2 lat bez super :)

Odpowiedz

9. nitrod
1

2018-02-20 15:03:42

@8. ~Król Wzdęć To tak jakbyś porównywał Tico do Passata. Budżetowy Redmi 4a do flagowego P9. Nic dziwnego, że widać różnicę. Kupiłbyś żonie Mi6 albo Mi5 to by była zadowolona.

Odpowiedz

8. ~Król Wzdęć
-2

2018-02-20 14:30:10

Po pozytywnych opiniach zakupilem Redmi 4a żonie pod choinkę. Niby telefon fajny ale nie byla zadowolona. Mial jakies dziwne ekscesy. A to samoistnie wybral sie numer do przypadkowej osoby, a to internet nie dzialal. Jedynie jakosc zdjec ja zadowolala. Na szczescie po miesiacu sprzedalem go znajomemu Ukraincowi. Zonie kupilem Huawei P9 i jest bardzo zadowolona.W czym rzecz? Wszyscy tak chwala Xiaomi a okazal sie dosyc przecietny.

Odpowiedz

7. Eragon
0

2018-02-20 14:11:02

No przyznam się że nie podoba mi się fakt iż Redmi zbliża się do Mi5 :D Haha

Odpowiedz

6. ~7c
0

2018-02-20 13:52:25

5). hahahaha na podwórko? to muszę Ci przyznać rację - xiaomi na podwórko jest najlepsze;-)

Odpowiedz

5. ~Tomek
0

2018-02-20 13:47:26

Kazdy ma wybór 4) i ja to szanuje. Moje RmN3 smiga i ma bajkowa baterie. Nic lepszego nie trzeba na podworko. ;)

Odpowiedz

4. ~7c
0

2018-02-20 13:42:10

3). A ja zupełnie inaczej: choćby xiaomi dawali za darmo - to tego nie wezmę!

Odpowiedz

3. ~Tomek
0

2018-02-20 13:37:29

Odgrzewane jedzonko za dobra kaske. Ale i tak uwielbiam xiaomi inni niech sie ucza. Nic innego dzis nie kupie nawet gdybym byl bogaczem.

Odpowiedz

2. ~CaIm7 (_|_) (_I_) (_|_)
0

2018-02-20 13:28:58

Tylko typowi nosacze kupujom te telefony..