DAJ CYNK

Xiaomi Redmi Note 5 oraz Xiaomi Redmi Note 5A pojawiają się w TENAA

15.08.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4401

Ważne 2

2

W lipcu informowaliśmy, że do sieci wyciekły zdjęcia pudełek nadchodzącego Xiaomi Redmi Note 5A. Dzisiaj możemy napisać, że oba modele (5 oraz 5A) przeszły certyfikację chińskiej TENAA.



W lipcu informowaliśmy, że do sieci wyciekły zdjęcia pudełek nadchodzącego Xiaomi Redmi Note 5A. Dzisiaj możemy napisać, że oba modele (5 oraz 5A) przeszły certyfikację chińskiej TENAA.

Redmi Note 5 będzie miał przekątną ekranu 5,5 cala, wyświetlacz HD o rozdzielczości 1280 × 720 oraz ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1,4 GHz. W środku ujrzymy prawdopodobnie Snapdragona 630. Redmi Note 5A będzie posiadał czterordzeniowego Snapdragona 425. Przekątna ekranu i wyświetlacz się nie zmienią. Taka sama będzie również pojemność akumulatora - 3000 mAh.

Pierwszy ze smartfonów będzie mógł się pochwalić aparatem głównym 16 MP, przednim 13 MP, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej, drugi natomiast - aparatem głównym 13 MP, przednim 5 MP, 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej. Oba modele wyjdą z najnowszą wersją MIUI oraz Androidem 7.1.1 Nougat.

Redmi Note 5A będzie dostępny w wersjach czarnej, złotej, różowej, różanego złota, białej, niebieskiej, czerwonej, srebrnej i szarej. Redmi Note 5 będzie dostępny w barwach czarnej, złotej, białej, szarej oraz w kolorze różanego złota.

Źródło tekstu: androidsoul, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~Rey
0

2017-10-20 07:42:25

W Polsce jest za 599 zł w x-kom

Odpowiedz

14. ~Rysiu209
0

2017-10-19 15:25:57

W Polsce przedsprzedaż ruszyła 649 zł

Odpowiedz

13. ~jack78
0

2017-08-22 11:41:40

A ja mam RMN3 PRO od 1,5 roku i zero problemów. Może w twoich łapkach telefony nie wytrzymują ? :)

Odpowiedz

12. ~@9
0

2017-08-16 22:36:36

I jeszcze jedno - nie płaczę, bo telefonów już się pozbyłem, natomiast uważam, że należy patrzeć potencjalnych chętnych przed zakupem. Tyle w temacie.

Odpowiedz

11. ~@9
0

2017-08-16 22:34:15

Niestety, kiedy kupowałem te telefony, to gwarancji nie było. Dziś jest, nawet zdaje się, że we współpracy z Axa, ale wtedy nie było takiej opcji.

Odpowiedz

10. ~Scroll
0

2017-08-16 18:42:17

Ej no bez jaj na każdym portalu co innego piszą że jeszcze jedna wersja snap 660 ,full hd ,

Odpowiedz

9. ~@8
0

2017-08-16 16:01:35

Wystarczylo dopłacić kilka $ i miałbyś gwarancję wymiany telefonu przez rok. A że przycebulowales to płacz :)

Odpowiedz

8. ~Alex
0

2017-08-16 13:17:39

Tak jak kiedyś już pisałem: nigdy więcej chłaomi! W Redmi Note 3 ze snapem po pół roku padł dotyk, sam z siebie, telefon leżał na stole i jakieś dziesięć minut wcześniej wsio działało, chwilę później dotyk ch... strzelił. W Redmi Note 4 MTK z kolei taki wysyp martwych pikseli, że głowa mała. Co prawda widoczne są tylko na ciemnym tle, ale jest ich coraz więcej. Oczywiście sprowadzone od Kitajca, więc gwarancji brak.

Odpowiedz

7. ~Adam
0

2017-08-16 10:50:14

Gorsza bateria dalej brak NFC.

Odpowiedz

6. ~acab
0

2017-08-16 08:03:41

ale brednie hahaha

Odpowiedz

5. ~gosciu
0

2017-08-16 07:58:10

Pogorszyli redmi note 4 o ekran i baterie

Odpowiedz

4. ~m
0

2017-08-16 07:14:39

720p w Redmi Note 5? To chyba żart!

Odpowiedz

3. ~Hotelarz
0

2017-08-16 00:21:02

Bateria to jakaś pomyłka powinno być minimum 5000-5500 mAh.

Odpowiedz

2. ~Ted Rozpor
-3

2017-08-15 22:23:06

Ma byc dealowany w sieci TuBiedronka. W pierwszym sorcie. Po miesiacu trafi do Tmobile a potem do innych sieci.

Odpowiedz

1. Eragon
0

2017-08-15 22:09:12

Procek - Oszczędny. Ale czy to musiało pociagnąć za sobą zmniejszenie baterii? ;/

Odpowiedz