DAJ CYNK

Xiaomi Redmi Note 4 z Androidem Nougat

13.08.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 56

Ważne 1

0

Xiaomi rozpoczął aktualizację modelu Redmi Note 4. Już na początku lipca informowaliśmy, że posiadacze niektórych smartfonów chińskiego producenta niedługo doczekają się uaktualnienia wersji systemu Android, dzisiejsza wiadomość jest więc potwierdzeniem wcześniejszych zapewnień.Xiaomi rozpoczął aktualizację modelu Redmi Note 4. Już na początku lipca informowaliśmy, że posiadacze niektórych smartfonów chińskiego producenta niedługo doczekają się uaktualnienia wersji systemu Android, dzisiejsza wiadomość jest więc potwierdzeniem wcześniejszych zapewnień.

Aktualizacja do Androida Nougat została zaprezentowana razem wersją MIUI 8.5.4.0, waży 1,3 GB i zawiera również lipcowe poprawki bezpieczeństwa. Jest ona rozprowadzana drogą OTA. Od wczoraj dostępna jest również beta MIUI 9 w wersji Global. Wersja stabilna powinna pojawić się w ciągu kilku miesięcy.

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów marki: Chińczycy nie omieszkali również pochwalić się, że Redmi Note 4 był najlepiej sprzedającym się smartfonem w Indiach oraz, że udało im się sprzedać 5 milionów sztuk tego urządzenia.

Źródło tekstu: gsmarena.com, wł

Komentarze
Zaloguj się