DAJ CYNK

Xiaomi Redmi Note 3 z akumulatorem 4000 mAh za 561 zł

24.11.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 18112

Ważne 10

6

Xiaomi zaprezentował swój nowy smartfon Redmi Note 3 uzbrojony w aluminiową obudowę i potężny akumulator o pojemności 4000 mAh. Niewątpliwym atutem telefonu jest jego cena.

Xiaomi zaprezentował swój nowy smartfon Redmi Note 3 uzbrojony w aluminiową obudowę i potężny akumulator o pojemności 4000 mAh. Niewątpliwym atutem telefonu jest jego cena.



Urządzenie bazuje na cenionym chipsecie MediaTek Helio X10, ma 2 GB pamięci RAM w wariancie z 16 GB pamięci wewnętrznej lub 3 GB pamięci RAM w modelu z 32 GB pamięci wewnętrznej. Pracować przyjdzie nam na 5,5-calowym ekranie FullHD, który umieszczony został w smukłej, zaokrąglonej obudowie z piaskowanego aluminium (8,65 mm w najgrubszym punkcie).

Nie zabrakło 2 gniazd kart SIM, łączności LTE, szybkiego Wi-Fi ac czy nawet czytnika linii papilarnych odblokowującego telefon w zaledwie 0,3 sekundy. Za zdjęcia odpowiada aparat 13 Mpix ustawiający ostrość na bazie detekcji fazy. Całością zarządza Android z nakładką MIUI 7, mający do dyspozycji potężny akumulator 4000 mAh. Co ciekawe, wielki akumulator i metalowa obudowa spowodowały wzrost masy urządzenia względem poprzednika o zaledwie 4 gramy - do 164 gramów.

Telefon w wersji z 16 GB pamięci kosztuje 899 juanów, czyli 561 zł. Za wariant z 32 GB pamięci wewnętrznej i 3 GB pamięci RAM zapłacimy w chinach 1099 juanów, czyli 686 zł.

Źródło tekstu: Xiaomi, wł

Komentarze
Zaloguj się
52. ~detekcji fazy
0

2015-12-04 12:45:00

detekcji fazy - ? a jak fazy nie am to co do elektrowni dzwonić?

Odpowiedz

51. ~jajaja
0

2015-12-04 12:43:59

CinCianCiong - xiaomiforsale, xon24 z allegro, goldi z ali

Odpowiedz

50. ~mojnick
0

2015-12-04 12:42:11

miałem chwilkę rn2 prime, super telefon - oddałem żonie. Od wczoraj rn3 prime jest też u mnie, czekam tylko na odblokowanie BL i polskie MIUI i będzie czad. wszystkie srajsungi soniaki się chowają. gdyby nie głupia polityka już dawno byśmy mieli w sklepach w pl xiaomi, i inni prodycenci musieliby sie wziąść za siebie. za 600zł kupujesz super telefon. 5,5" 2gb ram szybki system z łatwą prostą intuicyjną nakładką. Rewelacja. Zamówiłem już u goldiego 4 x redmi 2 dla rodzinki. 4telefony po 400zł działające jak sgs5 lg g3.

Odpowiedz

49. ~Cyanoone
-1

2015-11-28 09:59:57

@48.Na przykład na Xiaomi.com.pl

Odpowiedz

48. ~CinCiangCiong
0

2015-11-28 00:37:29

Ponawiam pytanie, Gdzie kupię oryginalnego Xiaomi Redmi Note 2 Prime albo Note 3 ? Oryginalnego mam na myśli zaplombowany/zafoliowany z oprogramowaniem prosto od producenta bez żadnych niespodzianek.

Odpowiedz

47. Heniio
0

2015-11-26 17:28:35

Ta, 561.Przestańcie podawać czyste przeliczenie.2 kosztuje ponad 850; i to 32 GB wewnętrznej.A tak na marginesie, to nie rozumiem kupujących dwie stówy drożej...

Odpowiedz

46. ~CinCiangCiong
0

2015-11-26 17:06:50

Gdzie kupię oryginalnego Xiaomi Redmi Note 2 Prime albo Note 3 ?Oryginalnego mam na myśli zaplombowany/zafoliowany z oprogramowaniem prosto od producenta bez żadnych niespodzianek.

Odpowiedz

45. ~Darek
0

2015-11-25 09:52:45

Jak dla mnie to jest bomba zwłaszcza za te cenę. Ale nie mam doświadczenia w kupowaniu sprzętu z Chin, więc chyba tylko sobie poogladam obrazki i poczytam dane techniczne :(

Odpowiedz

44. PiotrM
1

2015-11-25 09:49:03

Telefon dla ludzi , którzy lubią grzebać się w sofcie. Czyli dla mniejszości ogółu konsumentów. MIUI ma wciąż jakieś niedopracowane drobiazgi i tuningowanie tego sprzętu to siedzenie z nosem na forum MIUI i szukanie rozwiązań. Wiem, że niektórzy to kochają, sam kiedyś byłem grzebaczem ale ludziom którzy potrzebują po prostu działającego sprzętu "out of the box" odradzam te wynalazki.

Odpowiedz

43. ~Preza
0

2015-11-24 20:31:32

@ka - jeszcze ibuygou. Tego Redmi Note 3 mają z vatem za 223 euro.

Odpowiedz

42. ~
2

2015-11-24 19:11:16

Może plastuś wam przywiezie parę sztuk wracając z wycieczki do chin.

Odpowiedz

41. ~Marek
-1

2015-11-24 18:25:10

Mam S5 i redmi note2 i nie ma się nad czym zastanawiać jeśli ktoś jeszcze nie wybrał to polecam Xiaomi za 700zł.Nastepny też będzie Xiaomi.Nie trzeba się prosić o aktualizację bo w Xiaomi są bardzo częste.Telefon bardzo dobrze wykonany na poziomie Samsunga i szybszy w Antutu od Samsunga.

Odpowiedz

40. ~
0

2015-11-24 15:57:12

@38: Tylko odpowiedziałem do @32, że sprawdzałem różne wielkości telefonów i te powyżej pewnej przekątnej są dla mnie niewygodne.

Odpowiedz

39. ~straszliwiec
0

2015-11-24 15:28:47

38. Ja uzywam Nokii 3310. Wielu moich znajomkow nie moze czytac stron, tych co ja mam bez klopotow.

Odpowiedz

38. LuiN
-1

2015-11-24 14:48:01

@37, czy to powód by narzekać na każdy telefon o innych rozmiarach niż Twój ulubiony? To co dla Ciebie jest wadą, dla kogoś innego może być zaletą.

Odpowiedz