DAJ CYNK

Xiaomi Redmi 4A otrzymuje Androida 7.1.2 Nougat

18.11.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7238

Ważne 7

1

Marka Xiaomi stała się jedną z najpopularniejszych między Odrą a Bugiem. Najczęściej wybieranym smartfonem tej chińskiej firmy jest natomiast Redmi 4A. Między innymi dzięki jego niskiej cenie. Teraz model otrzymuje aktualizację do Androida 7.1.2 Nougat.



Marka Xiaomi stała się jedną z najpopularniejszych między Odrą a Bugiem. Najczęściej wybieranym smartfonem tej chińskiej firmy jest natomiast Redmi 4A. Między innymi dzięki jego niskiej cenie. Teraz model otrzymuje aktualizację do Androida 7.1.2 Nougat.

Należy jednak wspomnieć, że aktualizacja póki co znajduje się w becie MIUI 9. Xiaomi udostępnił najnowszą betę wczoraj. Obecnie jest ona przeznaczona głównie dla twórców aplikacji i testerów. Jednak niecierpliwi użytkownicy mogą pobrać betę już teraz. Jest ona dostępna pod tym adresem Uaktualnienie waży 1,3 GB. Pamiętajcie jednak, że robicie wszystko na własną odpowiedzialność.

Najnowsza wersja będzie dostępna dla wszystkich w ciągu kilku tygodni.

Źródło tekstu: xiaomi, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~jojo
0

2017-11-19 19:07:08

Ad . 8. A typowy europejczyk zachodni to ciapaty

Odpowiedz

17. iperyt
0

2017-11-19 11:35:36

Na Bugu to bym się nie zatrzymywał. Xiaomi jest też bardzo popularne(może nawet bardziej, wystarczy spojrzeć na komentarze w chińskich sklepach) u naszych wszystkich wschodnich sąsiadów, tak więc lepiej byłoby napisać miedzi Odrą a Pacyfikiem.

Odpowiedz

16. ~
0

2017-11-19 09:39:43

A czy w Xiaomi występuje problem z przełączaniem sie na lte i rozmówca nas nie słyszy?

Odpowiedz

15. adik
0

2017-11-19 08:37:50

to się nie doczekasz nigdy bo stare telefony(nie Xiaomi) nigdy nie otrzymają nowszego androida.

Odpowiedz

14. Pragmatyk
0

2017-11-19 08:06:49

Fajnie, że jest wsparcie. Aktualnie wstrzymał bym się z Androidem 7.1 do czasu, aż uzyska najwyższy udział w rynku.

Odpowiedz

13. ~janek
0

2017-11-19 07:45:22

Będzie po polsku bo jest w wersji global. Na xiaomi psy wieszają ci któzy kupili wypasione telefony po 3 tysia a teraz sie okazuje ze te same parametry ma telefon za 600zł. Polecam im wziac od kogos taki xiaomi pobawic sie i wtedy okaze sie ze beda sprzedawac ten wypasiony poki nie stracil na wartosci a kupowac beda xiaomi. Tak zrobili moi znajomi jak zobaczyli u mnie xiaomi. Najpierw krzywo patrzyli bo mieli samsungi i iphony a ja chinczyka. Teraz mają xiaomi i mówią ze innego nie chca. Ja uzytkuje iphona i xiaomi i róznicy nie widze, zona samsunga s6 i tez nie widze roznicy. Wszystko chodzi płynnie nic sie nie psuje.

Odpowiedz

12. ~edek
0

2017-11-19 04:45:07

ten android jest po polsku? ktoś sprawdzał ten link?

Odpowiedz

11. lord_kr
0

2017-11-19 02:47:47

@8, @9 rece opadaja jak sie was czyta. Redakcjo gdzie jest moderator???

Odpowiedz

10. ~Punk
0

2017-11-19 02:09:05

Ciekawe kiedy Redmi 3s dostanie nowego Android`a.

Odpowiedz

9. ~
-2

2017-11-19 01:51:09

Po co kupowac telefony xiaomi ? :D Uzaleznia jewrope do cna tym swoim szajsem, wiekszosc innych form plajtnie a wtedy bedzie sie dzialo ! Komuszki pokaza Ci jakie ich produkty sa fajne. Kupujesz chinskie gwno , wspierasz czerwonych. Proste ? DLa wsiokow z PL jednak nie proste ;) Nie tylko kasa sie liczy. PS znalazlem w telefonie z chin spywaru w cholere.. ;)

Odpowiedz

8. ~
0

2017-11-19 01:22:41

Kupujac chinola, wspierasz chinola. A chinczyk jest komunistą. Pamietaj o tym polaku.

Odpowiedz

0

2017-11-18 23:13:37

Gdybym miał kupować androidziaka, to były to xiaomi, reszta to już nuda.

Odpowiedz

6. ~Big
0

2017-11-18 21:57:29

@3 Skąd pomysł o spyware, znalazłeś sam coś takiego w swoim telefonie, czy to plotki usłyszane po 3 piwie? Masz pewność że w Samsungu albo Iphone nie ma czegoś podejrzanego? Jak nie masz to nie pisz głupot i nie powielaj plotek

Odpowiedz

4. ~~
0

2017-11-18 20:35:25

@3 Jakie znowu spyware? miałeś kiedykolwiek tel od xiaomi? chyba nie...

Odpowiedz

3. ~
0

2017-11-18 20:08:57

jak chinszczyzne to trzeba wywalic tego spyware jakiego daja i wrzucic cos swojego ;)

Odpowiedz