DAJ CYNK

Xiaomi Pocophone F1 z chłodzeniem cieczą

07.08.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4259

Ważne 1

0

W sieci pojawiło się zdjęcie pudełka sprzedażowego Xiaomi PocoPhone F1, ujawniając tym samym część specyfikacji smartfonu.W sieci pojawiło się zdjęcie pudełka sprzedażowego Xiaomi PocoPhone F1, ujawniając tym samym część specyfikacji smartfonu.

Chłodzenie cieczą

Nie jest to nowość w smartfonach Xiaomi, bo takie rozwiązanie znalazło się już w gamingowym modelu Blackshark. Chłodzenie będzie utrzymywać odpowiednio niską temperaturę układ Qualcomm Snapdragon 845 taktowanego zegarem do 2,8 GHz. Do tego dostaniemy 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Podwójny aparat będzie wspierany przez sztuczną inteligencję, a selfie zrobimy aparatem o rozdzielczości 20 Mpix. Akumulator o pojemności 4000 mAh będzie można szybko naładować dzięki obecności technologii Quick Charge 3.0.

Bez słuchawek w zestawie

Pocophone F1 ma być stosunkowo tanim smartfonem, a w uzyskaniu niskiej ceny pomoże skromny zestaw sprzedażowy. Znajdziemy w nim ładowarkę, przejściówkę z USB typu C na Jacka 3,5mm, klucz do otwarcia gniazda kart oraz przezroczysty pokrowiec.

Cały czas nie wiadomo kiedy Pocophone F1 trafi do sprzedaży. Wiadomo natomiast, że zdjęcia smartfonu, które pojawiły się dzisiaj w Internecie, przedstawiają wczesny wariant modelu Mi 8 i nie jest to Pocophone.

Źródło tekstu: Slashleaks; wł

Komentarze
Zaloguj się