DAJ CYNK

Xiaomi Pocophone F1 pojawia się w Geekbench i... pokonuje flagowce

14.08.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3634

Ważne 5

2

Coraz bliżej do oficjalnej premiery Xiaomi Pocophone F1. Tym razem nowy telefon Chińczyków (a konkretnie ich marki Poco) pojawił się w bazie benchmarków Geekbench.



Coraz bliżej do oficjalnej premiery Xiaomi Pocophone F1. Tym razem nowy telefon Chińczyków (a konkretnie ich marki Poco) pojawił się w bazie benchmarków Geekbench.

Chińczycy zachwalają, że Pocophone F1 będzie najszybszy w swoim przedziale cenowym. To nie powinno być trudne, będzie to w końcu najtańszy telefon ze Snapdragonem 845. Ale wynik smartfonu w Geekbench pokazuje, że model pokonał nawet modele flagowe.

Urządzeniu udało się osiągnąć 2467 punktów w teście jednego rdzenia i 9081 w teście wielu rdzeni. To więcej niż LG G7 ThinQ, HTC U12+ i Huawei P20 Pro (w obu testach) i niż Samsung Galaxy S9+ (tylko w teście wielu rdzeni). Takie wyniki oznaczają jedno - Pocophone F1 ma szansę skraść dla siebie sławę najdroższych modeli.

Zobacz: Xiaomi Pocophone F1 na rumuńskim OLX
Zobacz: Xiaomi Pocophone F1 z chłodzeniem cieczą
Zobacz: Nowa marka Xiaomi to Poco

Źródło tekstu: Geekbench, gsmarena, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~
0

2018-08-20 15:02:21

No i ja się pytam - Poco to komu??? :-)

Odpowiedz

19. ~bono
0

2018-08-20 10:43:42

Nie kupuję elektroniki z biedronki...

Odpowiedz

18. ~Bouli
0

2018-08-16 09:27:25

@17 no niestety 30-50 w Warszawie nie złapiesz bez agregacji. Może w innych lokalizacjach gdzie masz mniejsze obciążenie nadajnika będzie więcej, ale w większych miastach zwykłe LTE masz do max 10Mbps a zazwyczaj to będzie 3-5...

Odpowiedz

17. ~
0

2018-08-16 09:08:56

@16, a jakiej oczekujesz prędkości do telefonu w celu komfortowego przeglądania? Czy uważasz, że prędkości 30-50Mbps, to za mało i potrzebujesz 200Mbps?

Odpowiedz

16. ~Bouli
0

2018-08-16 09:05:56

A kojarzy ktoś czy będzie obsługiwał agregację pasm (B20) czy to kolejny super chiński telefon który w polskich realiach będzie miał download jak szajsungi albo łałeje sprzed 3 lat... Niestety bez agregacji można praktycznie zapomnieć o szybkim necie

Odpowiedz

15. ~fgdsa
0

2018-08-16 02:14:27

@12 Potrafisz czytać????? Przecież wyrażnie jest powiedziane, że telefon będzie mieć chłodzenie cieczą. Więc będzie chodził pełną parą cały czas, bez obniżenia taktowania.

Odpowiedz

14. ~Wygolona7
0

2018-08-15 21:48:48

12.dkaczego spacerze udajesz kobietę.?

Odpowiedz

13. ~Knur7
0

2018-08-15 21:19:20

7). Każdy ciagnie rzepkę w swoją stronę... Oby to było realne, a nie cukrzone na papierze... lub podkręcone "na chwilę ".

Odpowiedz

0

2018-08-15 15:35:22

7). Każdy ciagnie rzepkę w swoją stronę... Oby to było realne, a nie cukrzone na papierze... lub podkręcone "na chwilę ".

Odpowiedz

11. Pragmatyk
0

2018-08-15 15:14:29

Apple A12 ma mieć 4700 w single i ponad 13K w multi :)

Odpowiedz

10. ~Pabloeq
0

2018-08-15 14:54:20

Zawsze twierdziłem, że Xiaomi robi bardzo dobry sprzęt. W przeciwieństwie do Samsunga.

Odpowiedz

9. ~
0

2018-08-15 14:14:54

@7 Moze OC zrobili.

Odpowiedz

8. ~
0

2018-08-15 13:59:40

A będzie miał HDVoice?

Odpowiedz

7. ~
0

2018-08-15 12:28:44

a co oni takiego namodyfikowali, ze ten sam procesor jest u nich szybszy, niz u reszty?

Odpowiedz

3. ~fde
0

2018-08-14 22:42:17

A może będzie miał czystego Androida???

Odpowiedz