DAJ CYNK

Xiaomi oszukuje przy promowaniu modelu Mi Mix

27.10.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9875

Ważne 8

1

Xiaomi Mi Mix to jeden z najciekawszych tegorocznych smartfonów, który przykuwa uwagę przede wszystkim ekranem niemal pozbawionym ramek - i to właśnie w ramkach tkwi oszustwo Xiaomi.

Xiaomi Mi Mix to jeden z najciekawszych tegorocznych smartfonów, który przykuwa uwagę przede wszystkim ekranem niemal pozbawionym ramek - i to właśnie w ramkach tkwi oszustwo Xiaomi.

Xiaomi deklaruje, że ekran Mi Mix zajmuje rekordowe 91,3% przedniego panelu telefonu (iPhone 7 Plus - 67,7%, Galaxy S7 Edge - 76,1%). Gdy jednak porównać oficjalne zdjęcia udostępniane przez Xiaomi z rzeczywistymi zdjęciami działającego telefonu okazuje się, że ramki są znacznie grubsze od tych w materiałach prasowych.

GSMArena zaczęła uparcie wyliczać rzeczywistą powierzchnię ekranu i niezależnie od zastosowanej techniki, magiczne 91,3% wyjść nie chciało. Dokładny wynik poznamy jednak dopiero, gdy telefon trafi do rąk testerów - rekordu nadal należy się spodziewać, ale nie 91,3%. Już teraz natomiast powiększcie sobie poniższe zdjęcie, by ocenić jak bardzo różni się marketing chińskiej firmy od oferowanych przez nią produktów:



Zobacz: Xiaomi prezentuje Mi Note 2 oraz Mi MIX

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się
47. ~***
0

2016-11-02 18:22:24

Nie ma to jak oskarżać o oszustwo przed testami. :D Będą jaja, jak po "testerach" okaże się, że jest rzeczywiście 91.3%, a po prostu na obrazku więcej (np 93). ;)

Odpowiedz

46. ~
0

2016-10-30 03:09:49

Magia. Na oficjalnych zdjęciach obrazu jest więcej niż na zdjęciach działającego telefonu...

Odpowiedz

45. ~Darek
0

2016-10-29 07:12:11

Jest ramka, ale całość i tak robi pozytywne wrażenie .

Odpowiedz

44. ~rrrr
0

2016-10-28 10:42:39

@43 głupki nie mają obowiązku znać znaczenia słów które wykorzystują w komentarzach, martwi mnie to że ów komentarz ma +2 co oznacza że większość zarejestrowanych i udzielających się tu osób reprezentują dość specyficzną grupę "inteligentów"

Odpowiedz

43. ~
0

2016-10-27 23:09:14

2. Sprawdź w słowniku znaczenie słowa "daremna".

Odpowiedz

42. 3G
0

2016-10-27 18:49:39

@8: I właśnie przez takie myślenie fanatyków jak Ty Apple może wcisnąć każdy kit za grubą kasę.

Odpowiedz

41. 100000
0

2016-10-27 17:49:08

Od dawna mówię, że zdjęcia prasowe fonów są przekłamane. To taki obecny "trend". Tylko czemu to ma służyć?

Odpowiedz

40. ~Hotelarz
0

2016-10-27 16:09:42

@39. Konkurencja nie próżnuje i wyszukuje, a najlepsze pierdy i tak ma xioami.

Odpowiedz

39. ~~
0

2016-10-27 16:04:37

Konkurencja nie próżnuje i wyszukuje różne pierdy.

Odpowiedz

35. ~Hotelarz
0

2016-10-27 15:48:30

LuiN - To już od dziś nie piszę pod tym nickiem reszta to podrabiańce żebyś nie myślał o mnie źle nie skapną się kto pisze :D

Odpowiedz

34. ~frasag
0

2016-10-27 15:46:36

Ja nic nie wiem kto jest kim. Wiem tylko że Koledzy Witek i LuiN to administracja. A innych może kiedyś poznam.

Odpowiedz

33. ~Hotelarz
0

2016-10-27 15:39:42

@32. Może być nick Hot ela rz?

Odpowiedz

32. LuiN
0

2016-10-27 15:35:02

@30, Przykro mi, ale musisz sobie wykreować tożsamość od nowa. Inni Czytelnicy raczej się domyślą o kogo chodzi.

Odpowiedz

31. ~Hotelarz
-2

2016-10-27 15:32:30

@29. Zarejestrowane nicki oraz patenty to największe zło na świecie i powinno się je kopiować jak moje słodziutkie xiaomi.

Odpowiedz

30. ~Hotelarz
0

2016-10-27 15:30:54

@29, To zwolnij mi nick, z tego co pamiętam zablokowałeś, za ostry spam o zasięgu.

Odpowiedz