DAJ CYNK

Xiaomi największym producentem w najbogatszym rejonie Indii

09.03.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3999

Ważne 3

3

Xiaomi udaje się spełniać założony wcześniej cel. Chińska firma nie dość, że zdobywa olbrzymi rynek Indii... to stała się popularna również w najbogatszych miejscach kraju.



Xiaomi udaje się spełniać założony wcześniej cel. Chińska firma nie dość, że zdobywa olbrzymi rynek Indii... to stała się popularna również w najbogatszych miejscach kraju.

Stan Maharasztra jest drugim najbardziej zaludnionym stanem Indii. Ale co najważniejsze - jest również stanem najbogatszym. Właśnie w tym miejscu największym producentem stał się - znany raczej z budżetowych produktów - Xiaomi.

Xiaomi zdobył tam aż 31% rynku. Na drugiej pozycji uplasował się Samsung. Koreańczycy osiągnęli 15% i ledwie o włos wyprzedzili chińskie Vivo. Po 12% osiągnęły z kolei takie firmy jak Oppo oraz Lenovo. Największymi przegranymi mogą się czuć Micromax oraz Intex. To właśnie sprzedaż tych marek zmniejszyła się najbardziej. Na dalszych pozycjach w niechlubnym rankingu są Karbonn oraz Sony Mobile. Strata Japończyków była jednak kilkukrotnie mniejsza niż dwójki liderów (27% do 7%).

Źródło tekstu: cmrindia.com, wł

Tagi: Indie xiaomi
Komentarze
Zaloguj się
0

2018-03-12 10:51:03

Bylem w Indiach i polecam kazdemu kto narzeka na zycie w Polsce:)) Doznacie katharsis, oczyszczenia i zrozumiecie co to znaczy bieda po wyjezdzie do Indii. Zycze wam zebyscie po takiej wycieczce do Indii zmienili nastawienie do konsumcjonizmu i zycia na kredyt.

Odpowiedz

0

2018-03-12 10:49:08

W moim otoczeniu prepaid A2 Mobile i Play Formula na karte , wydatki miesieczne rzedu 5-15zl na telefon, a telefony to Samsungi J5 z 2016 roku.Kupowane na wolnym rynku na 3-lata. Wychodzi taniej niz jakis abonament.

Odpowiedz

26. ~paplos
0

2018-03-12 10:45:50

W moim otoczeniu iPhone jest domeną biedniejszych, którzy przed resztą chcą "szpanować bogactwem". Koniecznie nowy iPhone (co z tego, że na raty), ciuchy ze znanymi znaczkami i obnoszenie się z tym, jak to drogich rzeczy nie mają. Nie rozumiem tego. Zadłużeni po uszy, żyją tylko chwilą i co chwilę płakanie, że frank, że banki strasznie dużo liczą za kredyty, że jedzenie drogie (taaa burger za 2zł z marketu drogi...), itp. A kiedyś będzie jeszcze, że emerytura mała i jak z tego żyć, że leki drogie, itd.

Odpowiedz

25. ~
0

2018-03-11 17:15:53

@23 tyle nigdy nie zarobisz

Odpowiedz

24. ~jaro
0

2018-03-11 10:24:14

Audycja zawierała lokowanie produktu. Cieszymy sie oczywiście wszyscy że gdzieś tam w dalekich krajach biedni ludziska coś tam kupują.

Odpowiedz

23. ~kjo
0

2018-03-10 14:57:02

W tym "najbogatszym" regionie Indii to ile srednia placa wynosi?

Odpowiedz

21. ~haiper
0

2018-03-10 10:11:26

Czekam na pełną, pewną specyfikację "mi 7 " oraz premierę, która ma się odbyć pod koniec marca.

Odpowiedz

20. ~Hotelarz
-1

2018-03-10 09:55:39

Niech naprawią problem z trzymaniem zasięgu LTE dziwne że nikt nie zauważył do dziś tego problemu ja się nadziałem na to.

Odpowiedz

13. Eragon
0

2018-03-09 23:24:42

Nie ma co się dziwić. W kraju w którym zarobki są niskie, ludzie liczą przysłowiowy każdy grosz. A Xiaomi to przy okazji jakaś jakość/marka. No i nie można zapominać o oficjalnym oddziale w Indiach oraz sklepach firmowych. Xiaomi postawiło mocno na Indie, a Indie się odpłaciły.

Odpowiedz

11. ~
0

2018-03-09 20:56:32

niezłe chlanie na telepolisie

Odpowiedz

10. ~Hipnoza durnoza
0

2018-03-09 20:31:39

9). a co Ciebie to obchodzi?

Odpowiedz

9. ~GigaPento
0

2018-03-09 19:57:19

A na telepolisie znowu libacja weekendowa, znow wszyscy pijani??

Odpowiedz

8. ~Zdzichu
0

2018-03-09 19:55:09

@7 nie, podziękuje, mam inne zainteresowania

Odpowiedz

7. ~GigaPento
0

2018-03-09 19:52:06

6: Zdzichu, popiescisz mi torbiszcze?

Odpowiedz