DAJ CYNK

Xiaomi Mi Mix 2s - wcięcie w rogu ekranu

09.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3902

Ważne 2

3

Dwa dni po ujawnieniu tylnej części obudowy, w sieci pojawił się film prezentujący przód obudowy Xiaomi Mi Mix 2s.



Dwa dni po ujawnieniu tylnej części obudowy, w sieci pojawił się film prezentujący przód obudowy Xiaomi Mi Mix 2s.

Film potwierdza dotychczasowe informacje na temat smartfonu. Ma on nietypowo umieszczone wcięcie, w którym znajduje się obiektyw przedniego aparatu. Do tej pory tego typu elementy zawsze trafiały na środek obudowy, a w tym przypadku kamerę umieszczono w rogu obudowy. Co ciekawe obraz wyświetlany na ekranie ładnie dopasowuje się do wcięcia.



Xiaomi Mi Mix 2 zostanie zaprezentowany 27 marca. Będzie wyposażony m.in. w układ Qualcomm Snapdragon 845, 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci wbudowanej, podwójny aparat o rozdzielczości 12 Mpix oraz funkcję bezprzewodowego ładowania.

Zobacz: Xiaomi Mi Mix 2s kolejnym klonem iPhone'a X?

Źródło tekstu: slashleaks; wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Darek
0

2018-03-12 07:30:07

Takie umieszczenie obiektywu może nie jest zbyt łądne ale prezentuje sie lepiej niż wcięcie na środku ekranu. :)

Odpowiedz

10. ViNYL
0

2018-03-10 23:27:11

Następnym krokiem będzie obiektyw aparatu centralnie na środku ekranu. Głupota jak czytnik linii papilarnych z tyłu.

Odpowiedz

9. ~Marcin
0

2018-03-10 15:50:11

Do ~6: to samo w samochodzie. Weź odblokuj telefon w uchwycie ;)

Odpowiedz

8. ~pumba
0

2018-03-10 13:21:06

Takie usytuowanie przedniego aparatu chyba niekorzystnie wpłynie na selfie i na zniekształcenia twarzy na zdjęciach selfie, o czym ostatnio było głośno, ze względu na większy kąt pod jakim będą robione zdjęcia

Odpowiedz

7. ~
0

2018-03-10 12:15:11

syfiasty to jest cały ten Tom

Odpowiedz

6. ~Tom
0

2018-03-10 11:20:33

Jak wygodniejszy ???lezy telefon na biurku, przyciskam palec i mam unlockW innym wypadku musze cały telefon podnosic, to nazywasz wygodniejsze ?

Odpowiedz

5. Bulsky
0

2018-03-10 10:12:56

@Tom czytnik z tyłu jest dużo wygodniejszy niż w przodu na ekranie, nie rozumiem tego szału na czytniki z prodzu

Odpowiedz

4. ~Tom
0

2018-03-10 09:43:35

Bezsens...A do tego dalej czytnik z tyłu, co za syfne rozwiązanie....

Odpowiedz

3. ~
0

2018-03-09 17:01:40

1 i 2. Przynajmniej nie wyglada jak kolejny chinski klon iPhone X

Odpowiedz

2018-03-09 15:53:16

Wygląda jakby się ekran złamał.

Odpowiedz