DAJ CYNK

Xiaomi Mi Mix 2 oficjalnie potwierdzony

16.06.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 19

Ważne 1

2

Xiaomi oficjalnie potwierdził (za pośrednictwem portalu Weibo), że faktycznie planowany jest następca bezramkowego smartfonu Mi Mix. Mi Mix 2 zostanie wydany w drugiej połowie obecnego roku.



Xiaomi oficjalnie potwierdził (za pośrednictwem portalu Weibo), że faktycznie planowany jest następca bezramkowego smartfonu Mi Mix. Mi Mix 2 zostanie zaprezentowany w drugiej połowie obecnego roku.

Poprzedni model z tej serii został wydany w listopadzie. Prawdopodobnie "druga połowa roku" to właśnie enigmatyczne określenie tego miesiąca - większość producentów stara się zachowywać ścisły roczny odstęp między poprzednikiem i następcą. W tym roku zostanie wydany również kolejny telefon z linii Redmi. Nowy Redmi ukaże się przed Mi Mixem.

Przypomnijmy: Mi Mix 2 pojawił się już na moment w sklepie GearBest. Jeśli tamtejsza specyfikacja okaże się prawdziwa - dostaniemy ekran AMOLED o przekątnej 6,4 cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, który ponownie zajmie praktycznie całą powierzchnię przedniego panelu. Smartfon będzie napędzany procesorem Qualcomm Snapdragon 835 w parze z 4, 6 lub aż 8 GB RAM, w zależności od wybranej opcji pamięci wbudowanej - 64, 128 lub 256 GB. Główny aparat wykona zdjęcia o rozdzielczości 19 MP, a przedni o rozdzielczości 13 MP. Za zasilanie odpowiadać będzie akumulator o pojemności 4500 mAh. W specyfikacji znalazły się też informacje o obecności LTE 1800 i 2600 MHz (brak 800 MHz), gniazda jack 3,5mm oraz obsłudze dwóch kart SIM.

Zobacz: Xiaomi Mi Mix 2 na stronie sklepu internetowego

Źródło tekstu: androidsoul, wł

Komentarze
Zaloguj się