DAJ CYNK

Xiaomi Mi Mix 2 droższy niż oczekiwano

12.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5673

Ważne 3

3

Xiaomi Mi Mix 2 miał bardzo atrakcyjną cenę w przedsprzedaży. Przedsprzedaż się skończyła. Podobnie jak atrakcyjna cena.



Xiaomi Mi Mix 2 miał bardzo atrakcyjną cenę w przedsprzedaży. Przedsprzedaż się skończyła. Podobnie jak atrakcyjna cena.

Bezramkowa konstrukcja, ekran o przekątnej 5,99 cala i rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli, układ Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, aparat z hybrydowym autofocusem i optyczną stabilizacją orbazu oraz akumulator o pojemności 3400 mAh. Specyfikacja, której nie powstydziłby się żaden z producentów smartfonów. A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie 2199 zł.

Taka cena utrzymywała się do momentu, aż Xiaomi Mi Mix 2 oficjalnie trafił do sklepów. I tu pojawiło się niemałe zaskoczenie, bo cena znacząco wzrosła. Sieć sklepów RTV Euro AGD oferuje go za 2599 zł i zapewne na podobny wydatek musimy się przygotować po wprowadzeniu smartfonu do innych sklepów. Niższą cenę aktualnie znajdziemy na stronie mi-home.pl gdzie za 2499 zł dodatkowo dostaniemy w prezencie zegarek Xiaomi Amazfit Pace Red o wartości 499 zł. Mimo wszystko to i tak podniesienie ceny smartfonu.

Co Waszym zdaniem było powodem podniesienia ceny Mi Mix 2? Czy smartfon będzie sprzedawać się aż tak dobrze, że wyższa cena w tym nie przeszkodzi?

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Jaro
0

2018-01-16 10:13:00

W x-kom.pl jest za 2499 zł fajniejsza cena niż w Euro

Odpowiedz

10. ~Gość
0

2018-01-13 12:09:54

Za 3 miesiące cena spadnie (jak i popularność ). Trzeba się nachapać przy świeżości oferty, bo później będze trzeba mocno opuścić. Tak jak P10... teraz w cenie A5 2017 Samsunga.

Odpowiedz

9. SACZI
0

2018-01-13 11:31:57

iBuyGo, 480$, niecałe 1800PLN z przesyłką do PL.Wersje europelskie/global z B20, wysyłka z obszaru EU.

Odpowiedz

8. ~CaIm7.2018
0

2018-01-13 00:30:48

Rtv euro - zawsze zawyża ceny, to główny powód.Drugim jest ....powtórka z histori - identiko jak z Huawei na początku było tanio i konkurencyjnie.

Odpowiedz

7. ~~
0

2018-01-13 00:15:48

Chcecie kupić flagowca a nie stać was na kilka setek więcej? Bez sensu wydawanie ostatnich oszczędności...

Odpowiedz

6. ~O
0

2018-01-12 23:15:21

A na ali 455 dolcow. Wystarczy przeliczyć i da około 1600zł

Odpowiedz

5. ~MQ
0

2018-01-12 22:58:48

Te sklepy próbują ugrać jeszcze grosza na nieświadomych klientach, totalne frajerstwo... w Sferis jest nadal za 2159, dziś chwalil się na fanpage/''u

Odpowiedz

4. ~
-1

2018-01-12 21:39:02

"Co Waszym zdaniem było powodem podniesienia ceny Mi Mix 2? Czy smartfon będzie sprzedawać się aż tak dobrze, że wyższa cena w tym nie przeszkodzi?"Przeciez w tej cenie to nie jest oferta dla gimbazy, a taka tu sie glownie udziela w komentarzach.

Odpowiedz

3. ~ekspert rynkowy
1

2018-01-12 21:33:17

Za te cene mam cztery LG K10. Starczy i dla tesciowej.

Odpowiedz

2. kArAkAn
1

2018-01-12 21:27:08

brak szacunku z cena to jedno a cena ogolnie z kosmosu to drugie, obrosliw piorka

Odpowiedz

1. ~joł
3

2018-01-12 21:19:33

Powiedzieli jedno a robią drugie, nie szanując kupujących. Pokazali, że klienci dla nich to tylko dojne krowy. Pazerność i krótkowzroczność tego dystrybutora nie zna granic:) Wstyd. A szkoda.

Odpowiedz