DAJ CYNK

Xiaomi Mi Mix 2 debiutuje na polskim rynku

15.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4891

Ważne 2

2

Xiaomi wprowadza na polski rynek telefon Mi MIX 2. Cena? Jak na flagowca - atrakcyjna.



Xiaomi wprowadza na polski rynek telefon Mi MIX 2. Cena? Jak na flagowca - atrakcyjna.

O Xiaomi Mi Mix można powiedzieć, że rozpoczął modę na "bezramkowe" smartfony. Jego następca, Mi Mix 2, oferuje jeszcze mocniejszą specyfikację i jeszcze cieńsze ramki wokół ekranu. Smartfon został wyposażony m.in. w ekran IPS o przekątnej 5,99 cala i rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli, układ Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej (ten wariant będzie dostępny na polskim rynku), aparat o rozdzielczości 12 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i hybrydowym autofocusem oraz akumulator o pojemności 3400 mAh.

Dane telefonu Xiaomi Mi Mix 2
Zobacz dane techniczne Xiaomi Mi Mix 2 na TELEPOLIS.PL

Xiaomi Mi Mix 2 na polskim rynku będzie kosztować 2199 zł.

Źródło tekstu: First PR; wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~Mi Max1
1

2017-11-15 16:54:50

Mam miMax 1 od pół roku i nic złego nie mogę powiedzieć o tym smartfonie. Parametry super a bateria poprostu powala. Jedyny minus nie ma NFC.

Odpowiedz

14. ~Gatts
0

2017-11-15 15:28:40

To co robią Chiny jest pełne podziwu.Patrząc na rozwój tego kraju oraz możliwości techniczne niedługo APPLE będzie musiał całkowicie czerpać swoje podzespoły od Koreańczyków z Południa i od Chin.Jeszcze trochę i w 100%wszystkich produktów PREMIUM będzie kojarzony z Chinami i Koreą a nie tylko Japonią zaś Polsce trzeba budować pomniki i kościoły by mieć jeszcze wyższy wzrost PKB.

Odpowiedz

13. ~wyruchany_pelikan
0

2017-11-15 14:13:52

Mi ajfon jakoś działa na mrozie:-D

Odpowiedz

12. ~Xiaomi RN3P
0

2017-11-15 14:05:40

Świetna wiadomość trzeba się zmikolajkowac

Odpowiedz

11. ~senior_pelikan
0

2017-11-15 13:35:13

Ajfon xiaomi lg samsung myphone lenovo i inni, każdy z nich to chinol

Odpowiedz

10. ~HD
0

2017-11-15 13:32:32

Ale! toż to okazja!!!- Jakbym 3 lata usłyszał tekst: " kup mi mix2 to chiński telefon w atrakcyjnej cenie" to bym chyba zemdlał ze śmiechu...

Odpowiedz

9. ~mat.
0

2017-11-15 13:21:28

każdy wydaje swoją kasę jak chce, ale po co wydawać kasę jak można mieć za dużo mniej conajmniej tą samą jakość lub lepiej . Wszystkim przypominam ,że " chiński złom" to i iPhon, produkowany w ChRL :-)

Odpowiedz

8. ~Cattani43
0

2017-11-15 12:47:24

M.pelikan idź lepiej na ryby albo łyknij tranu Moelersa. Niewiele pomoże, ale warto spróbować.

Odpowiedz

7. ~Adi-IPX
0

2017-11-15 12:22:48

Xiaomi ma naprawdę dobre produkty. Sam używam mi band2 i jestem bardzo zadowolony.

Odpowiedz

6. mlody_pelikan
-2

2017-11-15 12:21:20

nie sprzeda się, przecież ten chiński szrot powinien kosztowac max 700 zlotych i powinien być dodawany za złotówke do abonamentów za 50 złotych ...

Odpowiedz

5. bogie
0

2017-11-15 12:18:14

Droższy od LG G6, pytanie czy lepszy...

Odpowiedz

4. ~Xente
0

2017-11-15 11:56:14

@1 @3 Sprzeda się, oj sprzeda, skoro jeden będzie kosztował 2199 to w cenie jednego iphone 8 (swoją drogą o gorszych parametrach) mamy dwa takie telefony, co za tym idzie nawet gdyby takowy telefon się zepsuł mamy drugi zapasowy :)

Odpowiedz

3. mlody_pelikan
-2

2017-11-15 11:51:10

nie sprzeda, chyba tylko głupiec by dał za chiński nołnejmowy szrot 2k.

Odpowiedz