DAJ CYNK

Xiaomi Mi Max 3 będzie miał siedmiocalową przekątną ekranu

24.12.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4584

Ważne 3

3

Był wyścig na megapiksele, był wyścig na ilość rdzeni, teraz ścigajmy się na...rozmiar? Z tego założenia wyszedł Xiaomi.



Był wyścig na megapiksele, był wyścig na ilość rdzeni, teraz ścigajmy się na...rozmiar? Z tego założenia wyszedł Xiaomi.

Jeśli jesteście zwolennikami dużych urządzeń (w przeciwieństwie do piszącego te słowa) to ucieszy was informacja o siedmiocalowej przekątnej ekranu Xiaomi Mi Max 3. Oprócz tego możemy się spodziewać formatu obrazu 18:9 oraz cienkich ramek. W wersji "max" będzie również akumulator. Będzie on miał pojemność 5500 mAh.

Telefon będzie wspierał technologię szybkiego ładowania, a miłośnicy robienia zdjęć zainteresują się wiadomością o podwójnym aparacie głównym. Szykowane są wersje ze Snapdragonem 630 oraz 660.

Źródło tekstu: ndtv.com, wł

Tagi: xiaomi
Komentarze
Zaloguj się
23. ~@
0

2017-12-27 14:39:16

Po co to komu.

Odpowiedz

22. mini21
0

2017-12-26 00:10:58

Ja mam Mi Max 2 - dla mnie sprzęt idealny.Mam dużą łapę i osobiście bardzo mi ten rozmiar odpowiada...Co do 7" - jeśli wielkość nie wzrośnie, to może być ciekawie.Może powinni zrobić "bezramkowca" choć nie jestem ich fanem.

Odpowiedz

21. ~EU
0

2017-12-25 11:40:25

Każdemu wg. potrzeb. A gadanie że nie kupię tylko za wielkość, to bicie piany. Aby tylko napisać : Ja nie kupię...". Ja, ja. Jak się pojawi, zostanie kupiony. 7-ka zastępuje notebooka w torbie, telefon w tandemie ze słuchawką i nawigację.A nosi się ją w olstrze pod pachą, nie w kieszeni. Do gadania, muzyki i zdjęć jest SE. W kieszeni. :)

Odpowiedz

20. ~melina
0

2017-12-25 11:27:22

do meliny w sam raz

Odpowiedz

18. ~Ukradli mi nick
0

2017-12-25 02:21:52

Telefony są coraz większe ze względu że coraz więcej ludzi ma słaby wzrok. Mi tam wystarczy 4 calowy iPhone SE. Dla mnie to 4,3 cała Max i ani grama więcej.

Odpowiedz

17. ~Abonent
0

2017-12-25 02:18:23

Nie dla mnie. Lubię 4.5 cala

Odpowiedz

16. ~~~
0

2017-12-25 01:36:30

Tablet w uchu? Nie chcę takich telefonów. Max do 5cali

Odpowiedz

15. ~dd
0

2017-12-25 00:58:23

@ 14 -10 lat temu tablety miały 5 cali :P a jeszcze wcześniej pda 3,5 cala - ale wtedy telefony jak miały 1 cal wyświetlacz to było dużo... :P a tak trochę poważniej to czym tablet od telefonu się różni - wykonywaniem połączeń głosowych? przecież od dawna to ten sam sprzęt jak go nazwą tak go nazwą...

Odpowiedz

0

2017-12-24 20:20:25

okeeeeej czyli tablet mam rozumieć?

Odpowiedz

13. Pragmatyk
0

2017-12-24 20:08:01

Chyba niedługo czekają nas zestawy smartphone 7" lub składany 9" 4:3, a do tego sparowany klasyczny telefon. Rozmowy, odczyt wiadomości - klasyczny telefon, kolos smartphone do reszty konieczny do wyciągnięcia z kieszeni.

Odpowiedz

12. ~BEATA SZYDLO
0

2017-12-24 19:19:00

jak bedzie za 300zl to biore hinola

Odpowiedz

11. ~
0

2017-12-24 18:09:09

jasne, 700 cali od razu ;/

Odpowiedz

10. ~Mobi
0

2017-12-24 16:01:17

Smartfonie, dokąd zmierzasz

Odpowiedz

9. ~sdsd
-1

2017-12-24 15:40:12

nie którzy powołują się na fakt iż smartfon nie może być za duży (najlepiej 4,7 iphone :))lecz z drugiej strony jest pewna grupa odbiorców którzy nie chcą nosić dwóch urzadzeń smarfonu 5 cali i tabletu 10, dla nich najlepszy byłby smartfon 7 cali....

Odpowiedz

8. ~
1

2017-12-24 14:57:11

Historia kołem się toczy, pierwszy tel. komórkowy ważył koło 40 kg. i był wielkości walizki.

Odpowiedz