DAJ CYNK

Xiaomi Mi A2 pojawia się w TENAA

26.03.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2847

Ważne 4

0

Oczy całego technologicznego świata są zwrócone na dwa modele Xiaomi. Są to Mi7 oraz debiutujący jutro model Mi Mix 2s.ale Chińczycy wcale nie zamierzają na tym poprzestać. Na stronie chińskiej agencji TENAA pojawił się model Mi A2.Oczy całego technologicznego świata są zwrócone na dwa modele Xiaomi. Są to Mi7 oraz debiutujący jutro model Mi Mix 2s.ale Chińczycy wcale nie zamierzają na tym poprzestać. Na stronie chińskiej agencji TENAA pojawił się model Mi A2.

Czego można się zatem spodziewać? Wzornictwa rodem z telefonu Redmi Note 5 Pro oraz zgodnego z obecną modą formatu ekranu 18:9. W lewym górnym rogu znajdzie się podwójny aparat główny. Zgodnie z nazwą najpewniej smartfon będzie pracował pod kontrolą czystego Androida zamiast nakładki MIUI.

Jego poprzednik - Mi A1 - spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem na rynku. Docenili go również fani Xiaomi. W ankiecie przeprowadzonej przez firmę większość użytkowników uznała, że czysty Android to lepsza opcja niż MIUI. Niestety, Chińczycy nie byli zbyt zadowoleni z tego wyniku i skasował ankietę po niecałym dniu.

Zobacz: Test telefonu Xiaomi Mi A1

Źródło tekstu: TENAA

Komentarze
Zaloguj się