DAJ CYNK

Xiaomi Mi A2 Lite tańszy niż się spodziewaliśmy

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5616

W serwisie AliExpress pojawił się Xiaomi Mi A2 Lite na kilka dni przed premierą.W serwisie AliExpress pojawił się Xiaomi Mi A2 Lite na kilka dni przed premierą.

Rodzina Mi A2

Jak wynika z dotychczasowych informacji na rynek mają trafić cztery warianty smartfonu Xiaomi Mi A2. Część z nich będzie należeć do programu Android One, czyli będzie otrzymywać częste aktualizacje systemu i poprawek bezpieczeństwa. Takie smartfony mogą też liczyć na długie, bo nawet 3-letnie (co najmniej) objęcie aktualizacjami systemu.

Mi A2 Lite, tylko dlaczego Lite?

Specyfikacja modelu Mi A2 Lite nie do końca mówi nam skąd ten "Lite" wynika. Mamy tutaj ekran o przekątnej 5,84 cala i rozdzielczości 1080 x 2280 pikseli, układ Qulcomm Snapdragon 625, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wbudowanej, dual SIM z oddzielnym gniazdek na kartę pamięci, podwójny aparat o rozdzielczości 12 i 5 Mpix z nagrywaniem filmów w rozdzielczości 4K i akumulator o pojemności 4000 mAh. Jak na model "odchudzony" wygląda to co najmniej dobrze.

Miało być drożej

Dotychczasowe informacje na temat ceny sugerowały, że będzie ona wynosić ok 280 dolarów. Tymczasem za wariant 3/32 GB trzeba zapłacić 190 dolarów, a za 210 dolarów jest już dostępny wariant 4/64 GB.

Oficjalna prezentacja rodziny Mi A2 ma się odbywać 25 lipca.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: AliExpress; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu