DAJ CYNK

Xiaomi Mi A1 z Androidem Oreo

31.12.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4851

Ważne 1

1

Model Xiaomi Mi A1 biorący udział w programie Android One właśnie otrzymał aktualizację systemu Android do wersji Oreo.



Model Xiaomi Mi A1 biorący udział w programie Android One właśnie otrzymał aktualizację systemu Android do wersji Oreo.

Zaprezentowanie uaktualnienia poprzedził komunikat ze strony indyjskiego oddziału firmy, w którym to poinformowano o nadchodzącym Oreo. Poprzednio natomiast, przez kilka tygodni trwały beta testy. Razem z nową wersją systemu dostępne są grudniowe poprawki bezpieczeństwa. To wszystko waży około 1 GB. Użytkownicy otrzymają m.in. tryb obrazu w obrazie czy zmianę kolorystyczną interfejsu ich urządzeń.

Tym samym Google dotrzymał słowa - aktualizacja została przygotowana do końca 2017 roku. Ale to nie koniec dobrych wieści. Mi A1 w przyszłości otrzyma również aktualizację do Androida P. A my? My niedługo zaprezentujemy naszą recenzję tego telefonu.

Źródło tekstu: xiaomi, wł

Komentarze
Zaloguj się
50. ~
0

2018-01-03 05:36:36

Zablokowanie komentowania dla niezalogowanych sprawi, że ilość spontanicznych komentarzy znacznie spadnie. Ale rozumiem, że zgłaszanie komentarzy już nie ułatwia tępienia tych infantylnych koniotłuków? Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby tu spamowała konkurencja. Trochę to przeszkadza, ale bez przesady.

Odpowiedz

44. ~
0

2018-01-02 15:56:44

39. I wlo.

Odpowiedz

43. ~Ola
0

2018-01-01 20:02:12

Za uszy ich wytargać i po ptokach:)

Odpowiedz

42. ~
0

2018-01-01 19:47:54

Wcale bym sie nie zdziwił jakby wszystkie ślady doprowadziły by do czerwonego CaIma7, jak ktoś kiedyś pisał ze on pisze pod siebie i sam do siebie odpowiada;)

Odpowiedz

41. ~
0

2018-01-01 19:39:13

at.40. a jak cie policjant wypałuje:-D :-D :-D

Odpowiedz

40. mlody_pelikan
0

2018-01-01 19:13:09

@35Chciałbym widzieć minę policjanta:- Prosze pana panie policjancie bo jeden użtkownik pisze to co mi się nie podoba na pewnym portalu i spamuje- dobrze drogie dziecko, gdzie jest mamusia?

Odpowiedz

39. ~miro
0

2018-01-01 18:08:24

ja też apeluję o zablokowanie użyszkodnika młody_pelikan

Odpowiedz

38. ~
0

2018-01-01 18:04:13

Wedlug mojej opini to ktorys z moderatorow podszywa sie pod userów, chudzi im o jak największa liczbe wejść.

Odpowiedz

37. ~
0

2018-01-01 17:04:50

34, nie reaguj na spamera, niech pisze a Ty zgłaszaj do usunięcia bez podejmowania dyskusji.Luz chłopie, lej na tego i.diote, to chora jednostka nie warta nawet tej dyskusji o nim. Tak jak wyżej napisano, namierzyć i ujawnić dane i jak ktoś blisko mieszka niech mu też urozmaici życie.

Odpowiedz

36. ~CaIm7.1.
0

2018-01-01 16:59:49

33). o masz.... znów wylazł z nory ...Zmykam.

Odpowiedz

35. ~
0

2018-01-01 16:58:28

Też uważam, że trzeba wprowadzić blokadę komentowania dla niezalogowanych. A tego spamera trzeba zgłosić na policję. Namierzą go bez problemu i będziemy znać personalia i w tym przypadku to będzie dla niego największą karą.

Odpowiedz

34. ~CaIm7.1.
0

2018-01-01 16:58:01

32). hmm... czemu nie, troche więcej dystansu mi się przyda.

Odpowiedz

33. ~
0

2018-01-01 16:54:00

Ten czerwony C7 troll zawsze pisał tylko dla trollowania, nigdy na temat

Odpowiedz

32. ~
0

2018-01-01 16:50:00

30, ty też mnie trochę dziwisz tym uporem w walce o jakiś nick, który nie ma znaczenia większego. Nabierz dystansu do tego, bo to nie jest warte żeby tak się przejmować mało ważnymi sprawami.

Odpowiedz

31. orson_dzi
0

2018-01-01 16:48:05

@25 w przypadku blokady najprawdopodobniej miałbyś odblokowane konto.

Odpowiedz