DAJ CYNK

Xiaomi Mi 7 nie zadebiutuje podczas MWC 2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5293

W tym roku na katalońskich targach MWC obecny będzie również Xiaomi. Niestety, jeśli wierzyć przeciekom - nie zobaczymy żadnego nowego urządzenia.W tym roku na katalońskich targach MWC obecny będzie również Xiaomi. Niestety, jeśli wierzyć przeciekom - nie zobaczymy żadnego nowego urządzenia.

Wszystko wskazuje na to, że Surge 2 będzie jedynym co chińska firma będzie miała do pokazania w Barcelonie. To przekreśla szanse na Mi 7 albo Mi Max 3. Poprzednie spekulacje mówiły o możliwym debiucie Mi 7 podczas targów MWC. Xiaomi nie będzie jednak jedyny. Nie zobaczymy takich modeli jak LG G7 czy HTC U12. Powód jest bardzo prosty - wszyscy wiedzą, że każdy nowy telefon i tak musiałby stać w cieniu Galaxy S9. To powód dla którego Xiaomi Mi Mix 2S ma ujrzeć światło dzienne jeszcze przed targami w Barcelonie. A co z Mi 7? Ma zostać pokazany miesiąc później. Pod koniec marca.

Czego możemy się spodziewać? Przekątnej ekranu 6 cali, wyświetlacza AMOLED, 6 GB RAM, Snapdragona 845 oraz akumulatora o pojemności 3350 mAh.

Zobacz: Xiaomi: druga generacja układu Surge

Źródło tekstu: androidheadlines.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu