DAJ CYNK

Xiaomi Mi 6 kupisz w Polsce za 1999 zł

12.07.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6404

Ważne 3

7

W sieci RTV EURO AGD rozpoczęła się przedsprzedaż flagowego smartfonu chińskiej firmy Xiaomi w czarnej wersji kolorystycznej.



W sieci RTV EURO AGD rozpoczęła się przedsprzedaż flagowego smartfonu chińskiej firmy Xiaomi w czarnej wersji kolorystycznej.

Dziękii ABC Data, polskiemu oficjalnemu importerowi smartfonów firmy Xiaomi, do Polski trafi także aktualny flagowiec chińskiej marki, Mi 6. W przedsprzedaży w sieci RTV EURO AGD dostępny jest telefon w kolorze czarnym, wyposażony w 6 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Jego cena to 1999 zł. W chwili obecnie trudno wyrokować, czy na polski rynek trafią także inne wersje kolorystyczne.

Dane telefonu Xiaomi Mi 6
Zobacz dane techniczne Xiaomi Mi 6 na TELEPOLIS.PL

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
50. ~Kluska
0

2017-07-14 09:31:59

W x-kom jest za 1998 zł jestem w szoku to dobra cena

Odpowiedz

49. ViNYL
0

2017-07-13 22:55:17

Fakt, może tak być, jednak efekt takiego zachowania jest ten sam - dla producenta mniejszy koszt, dla klienta niepełna funkcjonalność.

Odpowiedz

48. MaciejM
0

2017-07-13 21:44:44

Niepełny zakres LTE nie wynika z tańszych komponentów tylko z widzimisię producenta. Chociażby wsparcie (CDMA2000 1xEV-DO Azja i Oceania, Afryka, Ameryka) LTE 39,40,41 używane w Chinach. Przez to oszczędzają nie tylko na produkcji, ale też i na wsparciu. "Klepią" jedną wersję skierowaną bardziej na Azję z obsługą innych częstotliwości, bo może się przyda.

Odpowiedz

47. ViNYL
0

2017-07-13 21:20:45

Ech, kiedy ludzie zrozumieją, że względnie niska cena w tym przypadku nie bierze się znikąd. Tańsze komponenty (niepełny zakres LTE, ekran z czasów Galaxy S5), gorsze wykonanie, nie wiadomo jak z gwarancją - same kompromisy. Na + można rozpatrywać nowości, ale tak po prawdzie np. z takim USB C to więcej problemu niż ze starym dobrym MicroUSB, bo głupiej ładowarki od kolegi nie pożyczysz jak bateria zdechnie.

Odpowiedz

46. TomecekGD
-1

2017-07-13 14:56:37

Co jak co ale cena atrakcyjna. U chińczyków jest za ~1500 zł i do tego 23% VAT. A tutaj mamy 2000 zł i gwarancję w Polsce.

Odpowiedz

45. ~j
0

2017-07-13 14:44:44

Ja tak kiedyś dostałem iP - cały rozbity w środku

Odpowiedz

44. darkangel
0

2017-07-13 14:40:06

Ten sklep Euro RTV AGD woła o pomstę do nieba.Zamawiałem ostatnio dwie rzeczy elektroniczne jedna za 500zł druga za 600zł, oba produkty były wysłane tylko w foliopak, zero zabezpieczenia folią bombelkową, gazetami czy wypełniaczami woreczkowymi.Wszystko wyciągnięte jak psu z gardła.

Odpowiedz

43. Robo
0

2017-07-13 12:45:00

@41 myślenie nie boli! Sprawdź jakie były ceny G6 w Polskich sklepach 2 miesiące temu, a potem popisuj się swoją bystrością umysłu. Z ewentualną realizacją gwarancji też nie mam problemu - ktoś z rodziny tam mieszka i pracuje.

Odpowiedz

42. patronas
1

2017-07-13 12:32:58

cena totalnie z kosmosu, wariat się tylko nabierze

Odpowiedz

41. ~
0

2017-07-13 12:31:56

39. Tańszy o 100 zł telefon bez gwarancji. Interes życia! :-D

Odpowiedz

40. ~dmc
0

2017-07-13 12:29:36

e to już se lepiej łyknąć iphone 6 32GB z xkom za 1800 zł :-)

Odpowiedz

39. Robo
0

2017-07-13 11:36:55

@23, niestety ceny w Polsce są chore. W maju przywiozłem z Abu Dhabi nówkę LG G6 dual sim z gratisami za niepełna 1.800 zł.

Odpowiedz

38. Robo
0

2017-07-13 11:32:48

Jestem ciekawy czy ten telefon pojawi się w ofercie sklepu Proline i za ile. Np. Xiaomi Redmi 4x 3/32GB w wersji GLOBAL (z LTE B20) kosztuje w tym sklepie 699zł, natomiast u partnerów ABC Data 898 zł!

Odpowiedz

37. ~mwzx
0

2017-07-13 10:45:50

za 1000zl można w chinach kupić ZUK Z2 PRO od Lenovo który poza starszym prockiem bije ten telefon na głowe

Odpowiedz

36. ~Hotelarz
0

2017-07-13 10:08:53

Żeby miał LTE 800 MHz to kupiłbym go w ciemno a tak mieszkając na wsi nie ma o tym mowy.

Odpowiedz