DAJ CYNK

Xiaomi Mi 5X doczekał się czerwonej wersji

11.11.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5275

Ważne 3

4

Xiaomi Mi 5X to smartfon, który zadebiutował w lipcu tego roku. Chińska firma nie ma zamiaru jednak pozwolić by jej fani zapomnieli o tym modelu. Xiaomi postanowił wzbogacić ofertę o dodatkową wersję kolorystyczną - czerwoną.



Xiaomi Mi 5X to smartfon, który zadebiutował w lipcu tego roku. Chińska firma nie ma zamiaru jednak pozwolić by jej fani zapomnieli o tym modelu. Xiaomi postanowił wzbogacić ofertę o dodatkową wersję kolorystyczną - czerwoną.

Czerwona wersja telefonu jest już dostępna w Państwie Środka. Kosztuje ona tyle samo co pozostałe warianty - 1499 juanów (czyli około 820 złotych). Chińska firma postanowiła połączyć czerwień z czarnym przodem (w przeciwieństwie do Apple'a, który swój czerwony smartfon połączył z bielą).

O planach wprowadzenie czerwonej wersji kolorystycznej wiedzieliśmy już od końca października. Dzisiaj jednak doszło do zaprezentowania urządzenia.

Źródło tekstu: igeekphone, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. Mastah
0

2017-11-12 20:48:11

Warto bylo czekac. W koncu telefon ktory pasuje mi do Ferrari.

Odpowiedz

11. ~Dżordżo Bordżo Wypierdacze
0

2017-11-12 18:46:37

Jak sie sprawują te fony, warto kupić?bo fony za 6 stów mają dane techn. mają jak ze średniej półki

Odpowiedz

10. ~
0

2017-11-12 15:45:35

@9. ~Big Lans to jedno, ale to jak działą ajfon, a nawet najdroższy smartfon z Androidem to masakryczna korzyśc na ajfona i ten kto zawsze troluje jak Ty, ze szkoda siana musiałby co najmniej miesiac pobawić się ajfonem, poustawiac pod siebie i gwarantuje, że byś docenił. Aktualizacje iOS-a 4 lata za darmo, a Android 2 lata, a czasem, tylko rok bo potem wydają nowy model z nową wersją systemu. Za wszystko się płąci kolego. Jak kupujesz w Salonie KIA z 5 letnią gwarancja to mysliswz, że to nie jest w cvenie tylko za frajer dostajesz??

Odpowiedz

9. ~Big
1

2017-11-12 15:05:09

Feruś - kto bogatemu zabroni? Możesz kupić Szajsunga za 2 k, będziesz mieć w środku te same chińskie graty, ale z przodu inną naklejkę. Albo Ajfona... Dla lansu - jak znalazł , ale dla mnie - szkoda siana

Odpowiedz

8. darase
0

2017-11-12 14:51:36

Feruś piszesz jako flustrat.Chińskie telefony nie są złe.Mam One plus T3, żona Samsunga S7 edge i… Chińczyk wygrywa

Odpowiedz

7. ~feruś
-1

2017-11-12 13:32:03

Dobry fon...tylko, że chiński...więc nie kupuje tej kupy. Pozostawiam ten diwajs suwerenom 500+ i beneficjentom mopsu. To dla was szit.

Odpowiedz

-1

2017-11-12 10:43:58

Dla mnie każdy telefon tylko w kolorze czarnym.

Odpowiedz

5. ~
1

2017-11-12 09:58:24

Widzę, że nie udało się powiększyć fotki jak w CSI.

Odpowiedz