DAJ CYNK

Xiaomi Blackshark ze Snapdragonem 845

21.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3029

Ważne 4

3

W benchmarku AnTuTu pojawił się nowy smartfon Xiaomi. Co zaoferuje "Czarny Rekin"?



W benchmarku AnTuTu pojawił się nowy smartfon Xiaomi. Co zaoferuje "Czarny Rekin"?

Na temat smartfonu wiemy jeszcze niewiele. Będzie on wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 845, 8 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wbudowanej i Androida 8.0. Wynik uzyskany w teście wydajności jest wysoki - 270 689 punktów.

Po ujawnieniu wyników testu pojawiły się doniesienia o tym, że Blackshark ma być odpowiedzią Xiaomi na Razer Phone'a. Czy gamingowy smartfon Xiaomi ma sens?

Źródło tekstu: AnTuTu; wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~Trrroll
0

2018-03-02 18:37:00

32GB jest w testowanym prototypie - telefonu jeszcze nie ma na rynku i założę się że do sprzedaży trafią zarówno wersje 32, 64 jak i 128 GB

Odpowiedz

11. ~~~~
0

2018-02-21 16:35:17

32GB ROM to przesada. Powinni pojemniejsze pamięci dać. Ta pamięć będzie bardzo wolna. Jak z dyskami SSD, czym mniejsze tym wolniejsze

Odpowiedz

0

2018-02-21 14:16:56

@5 sprawdź APNy, bo te plusa są często zrypane w androidzie i możliwe że się nieco różnią od tego co jest podane w ustawieniach na stronie operatora

Odpowiedz

5. ~Hotelarz
0

2018-02-21 13:33:43

Do mających Xiaomi Mi A1 jak ustawić aby na LTE trzymało się? Cały czas mam 3G pomimo zasięg LTE a2mobile pomocy.

Odpowiedz

4. Morvius
0

2018-02-21 13:24:26

@2 masz rację. Uważam, że aplikacjie stając się coraz cięższe powinny wymuszać na producentach wkładanie większych kości pamięci. Niestety tak się nie dzieje.

Odpowiedz

3. ~zboq
0

2018-02-21 13:21:47

No 32GB ROM na pewno wystarczy na wiele gier :D

Odpowiedz

2. Eragon
0

2018-02-21 13:21:10

@1 Podejrzewam że to musi być błąd. Mi6 nie jest dostępny w wersji 32GB, a tu mowa o jakimś kolejnym Mi. No i prawdopodobnie Mi7, bo to flagowce są zwykle od gier itp. Robienie specjalnego tylko pod gry to głupota. Dodatkowo, Mi7 ma mieć właśnie premierę gdzieś za ponad miesiąc... Także pora najwyższa by przecieki leciały. Pozostaje się tylko cieszyć ;)

Odpowiedz

1. ~Darkeners
2

2018-02-21 13:09:36

32gb... producenci tak żydzą na pamięci, że niedługo będziemy mieli telefony z ta sama wielkością RAM co ROM.

Odpowiedz