DAJ CYNK

X4 Soul Xtreme - nowy flagowiec Allview

22.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 34

Ważne 1

2

Rumuńska firma rozpoczęła przedsprzedaż nowego flagowego smartfonu, który zapewnia niezłe parametry w rozsądnej cenie.

Rumuńska firma rozpoczęła przedsprzedaż nowego flagowego smartfonu, który zapewnia niezłe parametry w rozsądnej cenie.Allview X4 Soul Xtreme to połączenie konstrukcji wykonanej ze stopu magnezu, metalizowanej obudowy i szkła 2.5D. 6-calowy wyświetlacz IPS LCD ma rozdzielczość Full HD. Telefon został wyposażony w czytnik linii papilarnych, który - według danych producenta - pozwala odblokować urządzenie w 0,2 s.

Smartfon jest napędzany przez wykonany w technologii 16 nm procesor MediaTek Helio P25, taktowany zegarem o częstotliwości 2,5 GHz. W komplecie dostaniemy 4 GB pamięci RAM (DDR4) i 64 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli będziemy potrzebować więcej miejsca, możemy użyć karty pamięci do 256 GB (w trybie Single SIM).

Z tyłu telefonu znajduje się podwójny aparat fotograficzny z matrycami 13 i 5 Mpix. Większej z matryc (Sony IMX258) towarzyszy obiektyw z przysłoną F/2.0. Z przodu znalazł się aparat 20 Mpix, wyposażony także w obiektyw z przysłoną F/2.0, a także technologię PureCel Plus, która zwiększa czułość matryce przy jednoczesnej redukcji poziomu szumów. Oba aparaty wspierają efekt Bokeh

Multimedialne doznania są kompletne dzięki systemowi dźwięku stereo oraz technologii przetwarzania dźwięku dostarczonej przez Waves Audio. - czytamy w informacji prasowej. Urządzenie zasilane jest akumulatorem o pojemności 4550 mAh, co ma zapewnić ponad 1500 minut rozmów lub nawet do 379 godzin czasu czuwania. W tłumaczeniu na codzienne aktywności, oznacza to, że pełne naładowanie urządzenia wystarczy na ponad 22 godziny oglądania filmów, 39 godzin odtwarzania muzyki lub wykonanie 32290 zdjęć.

Allview X4 Soul Xtreme można od dzisiaj kupić w przedsprzedaży na stronie allview.pl za 1699 zł, ale cenę tę można obniżyć o 270 zł (szczegółów należy szukać na facebooku lub stronie allview.pl). Wysyłki mają się rozpocząć od 17 lipca 2017 roku.

Źródło tekstu: Allview

Tagi: allview
Komentarze
Zaloguj się