DAJ CYNK

Wzmianki o zginanym smartfonie Andromeda pojawiają się w Microsoft Store

30.12.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4852

Ważne 2

2

Dwa tygodnie temu pisaliśmy o tym, że niektóre aplikacje będą działać na zupełnie nowym urządzeniu. Teraz kategoria pojawiła się w Microsoft Store.Dwa tygodnie temu pisaliśmy o tym, że niektóre aplikacje będą działać na zupełnie nowym urządzeniu. Teraz kategoria pojawiła się w Microsoft Store.

Ostatnio pisaliśmy, że na platformie mikroblogowej Twitter pojawiły się informacje (udostępnione przez znanego z potwierdzonych przecieków na temat działań Microsoftu użytkownika WalkingCat) o kategorii windows-8828080. To miało mieć związek z projektem Andromeda - wersją systemu Windows 10 przeznaczonego na zginane urządzenia. Niektóre z aplikacji z tej kategorii miały być jednak przeznaczone wyłącznie dla telefonów. To sugeruje, że korzystać z nich będzie można tylko po zgięciu nadchodzącego urządzenia.

Teraz czas na dalszy ciąg.

Teraz numer 8828080 pojawił się w Microsoft Store jako osobna kategoria urządzeń. To zgadza się z doniesieniami użytkownika Walkingcat. Aplikacje, które obecnie posiadają nową kategorię to najczęściej te najpopularniejsze oraz posiadające swoją wersję komputerową. Podczas ostatniej konferencji Microsoft Build 2017, przedstawiciele firmy sami zasugerowali, że pracują nad takim urządzeniem. Pojawienie się kategorii w sklepie każe nam przypuszczać, że premiera nowego urządzenia jest już naprawdę blisko.

Źródło tekstu: windowscentral, wł

Komentarze
Zaloguj się
6. ~
0

2017-12-31 22:10:31

5. A co stoi na przeszkodzie? Bierzesz dowolnego lapka instalujesz dowolnego Linuxa i wszystko masz. Nie musisz nawet dodatkowo sterowników instalować.

Odpowiedz

5. ~Gość
0

2017-12-31 20:17:54

Andka - zawsze - każdy laptop z tym sobie radzi... Ja czekam na moment kiedy na telefonie będzie można instalować system jak na laptopach - dorzucając tylko sterowniki. Wtedy w końcu by się skończyło rumakowanie z cenami...

Odpowiedz

4. ~
0

2017-12-31 15:07:06

Zadzwoncie do mnie jak bedzie mozna wgrac na niego Androida.

Odpowiedz