DAJ CYNK

Wygląd Moto G7 potwierdzony na zdjęciach pokrowców, które pojawiły się na AliExpress

04.01.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3830

Ważne 0

0

Do premiery Moto G7 zostało już coraz mniej czasu. Świadczą o tym pokrowce do tego modelu, które pojawiły się w serwisie AliExpress. Dodatkowo potwierdziły one wygląd smartfonu.

Motorola G7 będzie smartfonem wyglądającym bardzo... współcześnie i naprawdę efektownie. Głównie za sprawą dwóch elementów. Pierwszym jest maleńkie wcięcie w ekranie, w którym został umieszczony przedni aparat, a drugim jest czytnik linii papilarnych umieszczony w logo Motoroli na tylnym panelu. Takie rozwiązanie widzieliśmy już w Motoroli One i chociaż to bardzo prosta rzecz, to robi spore wrażenie.

Zobacz: Moto G7 na zdjęciu. Premiera nowej serii Moto G szybciej niż myśleliśmy

Specyfikacja Moto G7 cały czas pozostaje tajemnicą. Jak na razie mówi się tylko o 6-calowym ekranie, Snapdragonie 660 obecności gniazda Jack 3,5mm, natomiast podwójny aparat potwierdzają nam zdjęcia.

Dużo więcej wiemy za to o wariantach Moto G7 Power i Play, gdzie mamy zobaczyć układy Qualcomm Snapdragon 632, aparat o rozdzielczości 12 Mpix, 3 GB pamięci RAM, 32 lub 64 GB pamięci wbudowanej i akumulatory o pojemności 5000 i 4000 mAh. Ekrany w obu modelach będą miały większe wcięcie, jak w Motoroli One. Cały czas tajemnicą pozostaje specyfikacja Moto G7 Plus.

Zobacz: Motorola moze w końcu wprowadzić bezprzewodowe ładowanie do swoich smartfonów. Pierwszy strzał - Moto G7

Premiera smartfonów spodziewana jest w lutym, przed targami Mobile World Congress.

Źródło zdjęć: aliexpress

Źródło tekstu: aliexpress; wł

Komentarze
Zaloguj się