DAJ CYNK

Wyciekły zdjęcia LG G4

13.04.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4851

Ważne 4

0

Na temat nadchodzącego LG G4, którego prezentacja zaplanowana jest na 28. kwietnia wiemy całkiem sporo. Teraz wyciekło kilkanaście zdjęć i wizualizacji prezentujących nowego smartfona.

Na temat nadchodzącego LG G4, którego prezentacja zaplanowana jest na 28. kwietnia wiemy całkiem sporo. Teraz wyciekło kilkanaście zdjęć i wizualizacji prezentujących nowego smartfona.



LG G4 jest podobny do swojego poprzednika. Wizualne zmiany dotyczą np. pokrywy akumulatora. Ma być dostępnych sześć skórzanych (czarny, brązowy, niebieski, czerwony, żółty i beżowy) oraz trzy plastikowe (biały, srebrny i szary).



Z udostępnionych danych można się było dowiedzieć, że zastosowany zostanie 5,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1440 x 2560 pix, aparat 16 Mpix z obiektywem o przysłonie F/1.8 i rozbudowanymi funkcjami, wymienny akumulator 3000 mAh oraz złącze kart microSD.



Z wcześniejszych informacji wynika, ze sercem smartfona ma być sześciordzeniowy, 64-bitowy procesor Snapdragon 808 taktowany zegarem 1,8 GHz, z grafiką Adreno 418 i 3 GB pamięci RAM. Wiemy, tym razem oficjalnie, że wykorzystany zostanie nowy interfejs LG UX 4.0, którego unowocześnione i łatwiejsze w użyciu funkcje, mają lepiej dostosować się do indywidualnych potrzeb i upodobań użytkownika.

Zobacz: LG zaprasza na konferencję
Zobacz: Nowy interfejs użytkownika LG UX 4.0

Źródło tekstu: Mashable, BGR, wł

Tagi: LG LG G4
Komentarze
Zaloguj się
14. ~Geralt
0

2015-04-14 12:59:03

@4Jeżeli oczekujesz telefonu z pojemną baterią i dobrymi podzespołami to rzuć okiem na Pentagramy, ja mam model Monster X5 Pro, 5 cali, 4x1.4Ghz, 1Gb ramu, 13 i 2 w aparatach (dobre aparaty, aczkolwiek 13 dość wolno robi zdjęcia), dual sim i dwie baterie, jedna 3000, druga 6000. Za około 800 złotych dostaniesz. Ja jestem zadowolony całkiem, bo za relatywnie niewielkie pieniądze telefon jest więcej niż dobry :)@LuiN, zrobisz jego recenzję? :) uprzedzam Cię tylko, żebyś kupił albo użył inny kabel do ładowarki, bo przynajmniej u mnie załączony nie zdał egzaminu, telefon na ładowaniu potrafił się wyłączyć (zwarcie czy ki diaboł?)

Odpowiedz

13. ~Simbas
0

2015-04-14 12:30:20

Nie do końca jestem przekonany, czy to na prawdę fotki G4.Na innych serwisach jest nieco więcej zdjęć. Moje zdanie jest jednak takie, że to tylko "ciuszki" zostały zaprezentowane, a modelka nadal siedzi w garderobie. Ale kto wie.Póki co i tak pewnie przynajmniej przez najbliższy rok pozostanę jeszcze z G3 (32GB/3GB). Zobaczymy, co przyniesie G5 ;-)A co do skórzanych plecków, to są również dostępne do G3. Gdzieś nawet widziałem zamienniki tylnej klapki również skórzane. Można je czyścić razem z butami ;-) Czy się komuś podoba takie rozwiązanie, czy też nie, to już kwestia gustu. Mnie się podoba. Dodaje takiej elegancji. Aczkolwiek nie jestem do końca przekonany, czy taki styl pasowałby dla kobiet...Pzdr.

Odpowiedz

12. LuiN
0

2015-04-14 10:05:29

11, grzes - zdecydowanie nie będzie wodoszczelny. Czekaj na S6 Active lub zerkaj w kierunku Sony.

Odpowiedz

11. ~grzes
0

2015-04-14 10:04:05

nigdzie o tym nie pisza...wiec pewnie nie bedzie wodoszczelny. Tylko tego tu brakuje, a jest to bardzo przydatne

Odpowiedz

10. Pragmatyk
0

2015-04-14 09:15:27

@4 Popieram.Generalnie, to widzę dwie nieewolucyjne, a rewolucyjne zmiany na polu smartphone-ów.1) Bateria. Oczywiście najlepiej, aby była nowa przełomowa technologia, ale o taki coś niełatwo. Na teraz, jako rewolucje traktował bym nawet dzisiejsze baterie będące plecami smartphone-a z otworem na aparat. Przecież ogniwa Litowe można formować w dowolne kształty. Każdy 1cm3, to cenne minuty.2) Aparat z zoom-em bez względnej zmiany położenia soczewek obiektywu. Dawno już pracowali nad tym, soczewka o zmiennym wsp załamania. Była to objętość coś jak szkło kontaktowe, w środku wypełnione cieczą która pod wpływem napięcia zmieniała wsp. załamania.To by były rewolucje.

Odpowiedz

9. ~Darek
0

2015-04-14 09:11:03

Bardzo ładne urządzenia. Jak pokazuje ten przykład zróżnicowanie kolorystyczne i nie tylko może przybierać bardzo szlachetna formę.

Odpowiedz

8. felippe
0

2015-04-13 22:11:16

Hmm, a ciekaw jestem czy LG G3 też dostanie obsługę plików RAW i taki sam interfejs aparatu jak G4.

Odpowiedz

7. vonski
0

2015-04-13 21:11:47

A mi się ta skóra podoba. Pytanie jak będzie z trwałością, bo kiedyś Blackberry miało taką odbudowę i niszczyła się strasznie szybko.

Odpowiedz

6. ~polski hydraulik
1

2015-04-13 21:01:08

Taaa, wyciekły...

Odpowiedz

4. ~
0

2015-04-13 20:40:54

Ja bym chcial, zeby producenci zrobili (dla tych co chca brzydki,gruby telefon)- klapke z aku 4000mah. Cos takiego jakie mozna kupic na allegro, ale wyzszej jakosci, dobrze spasowane i majace te 4000 albo wiecej mAh. Moze byc w skorze - owszem.

Odpowiedz

3. ~Calm7
3

2015-04-13 20:40:23

wg mojej opini stary interfejs jest głupi i nieprzyjazny dla użytkownika. zazanaczam jednak ,że jest to tylko moja opinia tutejszego durnia.

Odpowiedz

2. alias
3

2015-04-13 20:13:48

A stary jest zły?

Odpowiedz

1. ~roptenq
0

2015-04-13 20:02:03

a mam pytanie czy do LG G3 ten nowy interfej bedzie dostepny?

Odpowiedz