DAJ CYNK

Wyciekły zdjęcia HTC First - smartfonu z Facebook Home UI

04.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4866

Ważne 2

0

Już dziś HTC zaprezentuje swój pierwszy smarfon z interfejsem Facebook Home. Minimalistyczny design urządzenia może się podobać.

Już dziś HTC zaprezentuje swój pierwszy smarfon z interfejsem Facebook Home. Minimalistyczny design urządzenia może się podobać.



To już kolejne podejście HTC do tematu telefonów skupionych na obsłudze "jedynego słusznego" serwisu społecznościowego, do rangi którego wyrósł w ostatnich latach Facebook.

Nie znamy póki co dokładnej specyfikacji urządzenia, ta jednak zostanie zaprezentowana jeszcze dziś w San Francisco. Urządzenie bazuje na Androidzie, jednak jego interfejs został mocno uproszczony, a na każdym kroku napotkamy facebookowe przyciski.

Źródło tekstu: 9to5google, wł

Tagi: Facebook htc
Komentarze
Zaloguj się
9. ~Maciek
0

2013-04-05 08:30:11

@6 - czasy permanentnego szpiegostwa... Wyszukaj tekst "Wyguglany" jesli jeszcze go nie znasz. Ale też mało kto wie (pamięta) o tym, że Facebook zaczynał od spamowania. Od spamu, które niszczy Sieć.

Odpowiedz

8. ~slk
0

2013-04-04 15:27:57

otwieram zdjęcie telefonu a tu reklama z prawej reklama z lewej reklama z dołu i reklama z góry. i tyle z zobaczenia telefonu

Odpowiedz

7. MaciejM
0

2013-04-04 11:26:28

Niedługo pralka i lodówka i muszla klozetowa będzie synchronizowała się z Facebookiem...

Odpowiedz

6. ~Michu
1

2013-04-04 10:33:45

#5. Freq - zgodzę się, że fb zawładnął wszystkim (ah gdzie ten świat zmierza) lecz jak komuś nie pasuje synchronizacja czy też np ten wymieniony, w mojej opinii tragiczny, telefon to albo go nie kupuje albo nie instaluje aplikacji. Rynek jest nieubłagany a skoro HTC, któremu w oczy patrzy bankructwo zdecydowało się na takie coś (pewnie przy pomocy finansowej samego ryjbuka) to widocznie jest na takie coś popyt. Swoją drogą co za czasy, że nawet instytucje finansowe sprawdzają dane klientów na portalach społecznościowych...

Odpowiedz

5. freq
1

2013-04-04 10:06:10

czemu, chyba juz we wszystkich produktach, jest FB? wszedzie tylko ta "synchronizacja z FB" itp, itd..czy ja juz musze sie ze wszystkimi wszystkim dzielic? czemu nie moge zdecydowac, co i w jaki sposob umieszcze na tablicy tylko producenci za mnie chce decydowac?

Odpowiedz

4. ~ja
0

2013-04-04 09:40:21

jak wszedzie facebook to ja dziękuję za takie g...

Odpowiedz

3. danny93
1

2013-04-04 09:25:47

@1 Bo Facebook Home to zapewne tylko nakładka. Usługi Google będą dostępne.

Odpowiedz

2. ~
1

2013-04-04 08:47:19

"wscieklE zdjecia"? czy "wsciekly htc, zdjecia"?

Odpowiedz