DAJ CYNK

Wyciekły prasowe rendery Xiaomi Mi 6

18.04.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4795

Ważne 4

0

Wedle wcześniejszych doniesień w dniu jutrzejszym Xiaomi ma zaprezentować swój nowy model smartfonu - Mi 6. Teraz pojawiły się prasowe grafiki urządzenia.



Wedle wcześniejszych doniesień jutro Xiaomi ma zaprezentować swój nowy model smartfonu - Mi 6. Teraz pojawiły się prasowe grafiki urządzenia.

Dziś także wyciekły dane z benchmarka GFXBench. Wynika z nich, że Mi 6 ma być wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon (najprawdopodobniej 835) z grafiką Adreno 540, ekran o przekątnej 5,1-cala i rozdzielczości FullHD, dualny 12-megapikselowy aparat tylny oraz 8-megapikselowy aparat przedni, a także akumulator o pojemności 3200 mAh.

Ponadto mają być dostępne dwie wersje smartfonu. Jedna z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej, a druga z 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej. Całością ma zawiadywać system operacyjny Android 7.1.1. Nougat.

Przewiduje się, że Xiaomi Mi 6 ma kosztować równowartość ok. 271 euro za wersje z 4 GB pamięci RAM.

Zobacz: Xiaomi Mi 6 wydajniejszy od Galaxy S8+
Zobacz: Zbliża się premiera Xiaomi Mi 6. Co wiemy już teraz?

Źródło tekstu: phonearena, gsmarena

Tagi: Android xiaomi
Komentarze
Zaloguj się
55. ~
0

2017-04-19 21:43:38

35. Powtarzam nie tobie", tylko ci, analfabeto.

Odpowiedz

54. ~
0

2017-04-19 21:37:30

8. Cytat roku na Telepolis.

Odpowiedz

53. LuiN
0

2017-04-19 11:26:17

@52, szcuras - dzień przed premierą? Eee, to już nie wyciek kontrolowany. Evan Blass jasno pokazuje, że wycieki kontrolowane robi się inaczej.

Odpowiedz

52. szcuras
1

2017-04-19 10:04:31

nie wyciekly tylko je wypuścili, przypadku w tym nie ma

Odpowiedz

51. mnstr
1

2017-04-19 09:15:14

zacytuję pewnego bardzo zdolnego młodzieńca "Gdzie mamy zdobyć doświadczenie, gdzie mamy nauczyć się tego warsztatu i potem korzystać z tego wszystkiego, tak, aby skutecznie, słusznie i w pełni pracować dla Rzeczypospolitej Polskiej?" I po tym wstępie bardzo bym chciał, aby dyskusja dotyczyła telefonu, a nie drobnych błędów które i tak nie mają wpływu na zrozumienie treści.

Odpowiedz

50. ~hans
0

2017-04-19 08:28:42

6 GB RAM, 184000 w AnTuTu :)

Odpowiedz

49. LuiN
0

2017-04-19 08:01:37

@47- albo do Xperii XZ Premium z tym samym chipsetem. Zabawa się jednak zacznie jak wyjdzie następca OnePlus 3T. Już ten ostatni nadal jest jednym z najszybszych smartfonów na świecie, a to tylko Snapek 821.

Odpowiedz

48. ~
0

2017-04-19 07:46:37

@46A mi najbardziej pasuje cena, porownajcie tego xiaomi np. do blackbery keyone, cenowo i sprzetowo... Masakra

Odpowiedz

47. ~r
2

2017-04-19 07:36:03

Takim glejtem na możliwość sadzenia byków wstyd się chwalić. W końcu to nie gimnazjum. A na forum publicznym, nie wypada. Więc nie nerwowa reakcja, raczej zwykłe faux-pas :-) Ale mi, jako osobie mało wrażliwej, wyrażenie "w dniu jutrzejszym" nie przeszkadza, glejt na byki też nie, tylko trochę bawi. Dzięki za kapkę humoru.

Odpowiedz

46. LuiN
2

2017-04-19 00:08:57

@41, Daro - Specu drogi, wara od drzewa Koali:-) Literówka (a może raczej "cyfrówka") poprawiona. Dzięki. @38, SimplusowiecU - zgoda, Koala ma słabszy dzień. Zbyt nerwowo zareagował. Ale żeby z tego robić 45 postów dyskusji? Normalnie konwent literacki :-) A może tak o Xiaomi Mi 6 pogadamy? Nie wiem jak Wam, ale mnie się nawet w tym niebieskim kolorze podoba. 5,1-cala, czyli nie jakaś kosmiczna patelnia. Co prawda wolałbym potężnego "compakcika" z ekranem 4,5-4,7 cala, ale mam dziwne wrażenie, że prędko producenci nie zrealizują tej potrzeby. Najbardziej ciekawi mnie czy Xiaomi da wodoszczelność. Tym mogliby na rodzimym rynku pokonać Huaweia.

Odpowiedz

44. lluukk
1

2017-04-18 23:49:03

@43 - no tak, chyba w dniu dzisiejszym już mi się w oczach plącze.

Odpowiedz

1

2017-04-18 23:44:22

42). Jak już, to zamiecie ;-p

Odpowiedz

42. lluukk
1

2017-04-18 23:38:32

@40 zgniecie "w dniu jutrzejszym" :D

Odpowiedz

41. ~Daro
1

2017-04-18 23:34:17

Koala, na drzewo. Jak się nie znasz na telefonach to nie pisz głupot!!! Snapdragon 835 ma grafikę Adreno 540 a nie 640 !!!

Odpowiedz