DAJ CYNK

Wszystkoodporny Evolve Gladiator RG400 z walkie-talkie

15.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11970

Ważne 9

0

Gladiator RG400 trafił do regularnej sprzedaży w Polsce w pierwszej połowie lutego. Entuzjaści pancernych telefonów odnajdą w nim towarzysza odpornego na wodę i piach, zdolnego do pracy w ekstremalnie wysokich i niskich temperaturach oraz wyposażonego w nadajnik walkie-talkie z zasięgiem do 0,5 km.

Gladiator RG400 trafił do regularnej sprzedaży w Polsce w pierwszej połowie lutego. Entuzjaści pancernych telefonów odnajdą w nim towarzysza odpornego na wodę i piach, zdolnego do pracy w ekstremalnie wysokich i niskich temperaturach oraz wyposażonego w nadajnik walkie-talkie z zasięgiem do 0,5 km.W modelu Phantom Evolve zaskoczył użytkowników pływalnością telefonu, który może swobodnie unosić się na powierzchni wody. Gladiator RG300 zasłynął z maksymalnej wytrzymałości baterii. Pozwala ona zapomnieć o ładowarce na miesiąc przy aktywnym korzystaniu z telefonu oraz na ponad 4 miesiące czuwania. RG400 zaskakuje użytkownika kompatybilnością z popularnymi nadajnikami walkie-talkie oraz wielością funkcji, co czyni go niezawodnym narzędziem pracy zarówno w domu jak i w trudnym terenie.

W odróżnieniu od wyglądu swoich poprzedników, mających wykończenia w odważnej kolorystyce oddającej charakter niezniszczalnego urządzenia, Gladiator RG400 jest przedstawicielem klasycznego designu. Niepozorny z wyglądu, zdolny jest pracować w ekstremalnych warunkach i miejscach, w których smartfony się nie sprawdzają. Wysoka wilgotność, błoto, mróz, śnieg, pył oraz niedelikatne użytkowanie nie robią na nim wrażenia. Evolve ma też dobrą wiadomość dla posiadaczy dwóch czynnych telefonów - dzięki opcji dual SIM, mogą odłożyć jedno urządzenie na półkę.

Źródło tekstu: Evolve

Tagi: evolve
Komentarze
Zaloguj się