DAJ CYNK

Wristy: Polski telefon dla dzieci za 299 zł

18.05.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 18

Ważne 2

0

Wristy to miniaturowy, uproszczony telefon komórkowy GSM w formie zegarka/wisiorka. Umożliwić ma on kontakt z dziećmi w każdej sytuacji, nie przeszkadzając jednocześnie w zajęciach szkolnych.

Wristy to miniaturowy, uproszczony telefon komórkowy GSM w formie zegarka/wisiorka. Umożliwić ma on kontakt z dziećmi w każdej sytuacji, nie przeszkadzając jednocześnie w zajęciach szkolnych.Twórcy skupili się na maksymalnym uproszczeniu urządzenia, dlatego nie posiada ono klawiatury, tylko cztery przyciski do zaprogramowania numerów, z którymi dziecko może się połączyć. Wristy akceptuje jednak wszystkie połączenia przychodzące. Rodzic konfiguruje Wristy za pomocą panelu administracyjnego na stronie internetowej www.wristy.com.

Telefon ma niewielkie wymiary (42 x 34 x 11,5 mm), jest lekki (20 gramów), można go nosić na nadgarstku tak jak zegarek, w kieszeni, przypięty do ubrania na klipsie lub na szyi na smyczy. Urządzenie nie posiada zwykłego dzwonka, tylko alarm wibracyjny, dzięki czemu dziecko zawsze zauważy przychodzące połączenie, a jednocześnie telefon nie będzie przeszkadzał na lekcjach.

Urządzenie obsługuje karty microSIM, ładowane jest przez standardowe złącze microUSB, a wbudowany akumulator 400 mAh oferuje do 72 godzin czuwania.

Źródło tekstu: Wristy, wł

Tagi: wristy
Komentarze
Zaloguj się