DAJ CYNK

Wirtualna kolejka po Honor

07.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7391

Ważne 3

7

Nowa marka telefonów komórkowych Honor startuje z kampanią sprzedażową z nagrodami dla klientów.

Nowa marka telefonów komórkowych Honor startuje z kampanią sprzedażową z nagrodami dla klientów.

Na stronie www.forthebrave.pl producent zachęca użytkowników do przyłączenia się do kolejki online i pobicia rekordu świata w najdłuższej wirtualnej kolejce. Kolejkowicze mogą zarezerwować jeden z limitowanej partii 500 smartfonów Honor6 dostępnych na polskim rynku, lecz także wygrać nagrody.

Aby dołączyć do kolejki, wystarczy umieścić swoje selfie w pozie kolejkowej, korzystając z aplikacji na stronie internetowej. Osoby oczekujące w kolejce mogą ponadto wygrać nagrody - jeden z telefonów Honor 6 lub Honor 3C, zestaw słuchawkowy Bluetooth, głośnik bezprzewodowy lub przenośną ładowarkę. Celem akcji jest stworzenie najdłuższej wirtualnej kolejki na świecie, w której użytkownicy mogą wygodnie czekać na urządzenie w domu, zamiast stać w kolejkach pod salonami.

Na stronie codziennie aktualizowany jest licznik, który pokazuje liczbę smartfonów Honor 6, które można jeszcze kupić w Polsce.

Zobacz: Honor - nowa marka trafia na polski rynek

Zobacz: Trzecia droga

Źródło tekstu: Honor; wł

Tagi: honor Honor 6
Komentarze
Zaloguj się
23. ~
0

2014-11-11 11:11:55

Kolejny Chinol ze starą androbiedą dla kolekcjonerów tandety

Odpowiedz

22. ~wlo
0

2014-11-09 16:58:10

już biegusiem pędze żeby ustawic sie w kolejce, nawet tej wirtualnej.

Odpowiedz

20. mi80
0

2014-11-08 18:38:35

Honor trzeba mieć własny, a nie kupiony. Tyle w tej kwestii.

Odpowiedz

17. ~
1

2014-11-08 16:34:47

w celu zakupu telefony jebnij samojebke i wpi...ol ją na fejsa by pokazać jakim kretynem jesteś. Pamiętaj by uśmiechać się tępawo i być w za ciasnych rurkach z torebką wittchen z lidla i w kroksach. określając swą płeć na gender lub orientacje na homoseksualną dostajesz 100% więcej do możliwości wygrania nagrody... witamy w merketing-matrixie...

Odpowiedz

16. ~Cdd
0

2014-11-08 14:05:36

@14Pomyliłem nazwiskoProf.Zbigniew Izdebski- jest widoczne zdjecie

Odpowiedz

15. ~Cdd
0

2014-11-08 13:42:28

@14Ale znajdź temat z panem profesorem Zbigniew Izabelski to jest b. ciekawe. Przecież zaraz sąwybory !!! Niech wiedzą dlaczego na jaka partie GLOSOWAC.

Odpowiedz

14. ~...
0

2014-11-08 13:19:24

@10Fajna strona. Teraz każdy może zostać sodomitą.

Odpowiedz

7. ~pabloki
0

2014-11-07 18:26:16

aaa gdzie info o kolejnych miejscowościach z play 10 G LTE???

Odpowiedz

5. ~medyk
3

2014-11-07 17:25:07

czy świat oszalał ?

Odpowiedz

4. Nomedaj
10

2014-11-07 16:57:32

Honor nie pozwala mi tak się upodlić.

Odpowiedz

3. ~Mirek
5

2014-11-07 16:42:30

Jak ludzie chętnie oddają swój wizerunek,za darmo.

Odpowiedz