DAJ CYNK

Windows 10 już do pobrania na telefony

12.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14589

Ważne 7

1

Microsoft udostępnił uczestnikom Windows Insider Program aktualizację Windows Phone 8.1 do najnowszego Windowsa 10 Technical Preview.

Microsoft udostępnił uczestnikom Windows Insider Program aktualizację Windows Phone 8.1 do najnowszego Windowsa 10 Technical Preview.

Aby pobrać na telefon nową wersję systemu należy uprzednio zarejestrować się w programie deweloperskim Microsoftu pod tym adresem. W tym celu wystarczy podać swój login i hasło stosowane w sklepie z aplikacjami i wypełnić kilka brakujących pól formularza. Następnie wchodzimy do sklepu na telefonie i wyszukujemy aplikację Preview for Developers, po jej zainstalowaniu logujemy się w niej na konto deweloperskie i zatwierdzamy udział. Teraz wystarczy już tylko wejść w ustawienia telefonu i tu w pozycji Aktualizacje sprawdzić ich dostępność. Wgranie nowego oprogramowania nie narusza zawartości pamięci telefonu, nie wpływa też na gwarancję.

Microsoft określa udostępnioną wersję Windowsa 10 jako bardzo wczesną i zawierającą jedynie niewielką cześć funkcji, które trafią do finalnej wersji systemu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by później je doinstalowywać w ramach kolejnych aktualizacji.

Windows 10 dostępny jest aktualnie jedynie na 6 modeli Lumii: 630, 635, 730, Nokia Lumia 830, oraz 636 i 638. W najbliższym czasie lista ta zostanie rozszerzona.

Źródło tekstu: Microsoft, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~Ploosh
0

2015-02-14 01:09:02

ściągacie ze sklepu aplikacje "zrób dzwonek" i robicie dzwonek jaki chcecie i dla kogo chcecie o danej długości o od którego momentu wam pasuje

Odpowiedz

31. ~wania
-1

2015-02-13 17:48:09

Do 27 - ale po co Ci jakiś menadzer dzwonków? Podpinasz telefon kablem do komputera, kopiujesz z niego piosenkę/dzwięk jaki chcesz miec na dzwonek, następnie w telefonie wchodzisz w ustawienia/ dzwonki+dzwięk i tam wybierasz muzykę/ dzwięk (ten skopiowany z komputera) i masz gotowy dzwonek. Do każdego kontaktu możesz ustawić inny sygnał powiadamiania/ dzwonka.

Odpowiedz

30. ~Kazek
0

2015-02-13 16:40:51

Skuteczny sposób na pobranie jest tutaj download.net.pl/przetestuj-windows-10-na-swoim-smartfonie-juz-dzisiaj/n/5805/

Odpowiedz

29. ~skalarek
1

2015-02-13 12:14:34

Działać działa ale interfejs bardzo niespójny: tu takie przełączniki, tam inne, tu takie menu tam inne. Sami nie wiedzą jeszcze chyba co zaproponować końcowemu użytkownikowi i chcą zebrać opinie. Moim zdaniem tak naprawdę to w chwili gdy interfejs 8.1 dopiero co stał się spójny oni zaczynają go zmieniać... Gonią sami nie wiedząc za czym.

Odpowiedz

28. wiklef
-1

2015-02-13 11:47:46

@10 -to akurat nie sa funkcję aż tak mega istotne :P

Odpowiedz

27. ~
0

2015-02-13 11:44:05

wania, teraz mam Lumie 520 WP8.1 i nie mige ustawic dzwonka. Menadzera sciagnalem ze sklepu ale gorszy niz w andku. Nie mozna tak latwo ptzenosic plukow miedzy folderami. Jeszcze potestuje

Odpowiedz

26. ~Xavi
1

2015-02-13 10:59:22

*wiklef *galtom nie macie racji kolega dobrze mówi! Jeśli dobrze rozumiem a tak napisał ma na myśli foldery na liście aplikacji a tych nie ma nadal sam na nie czekam. nie chodzi o foldery na pulpicie tylko liście aplikacji a to różnica!

Odpowiedz

25. ~ziutasek
0

2015-02-13 09:30:32

@23 Sig - nie ludzie tylko znudzone mopsy które zamiast pożyć w realu ekscytują się aktualizacjami "smarkfonów" czy "pejsbukiem" ...

Odpowiedz

24. ~cq
0

2015-02-13 08:51:26

@23. witam cię mlotku

Odpowiedz

23. Sig
0

2015-02-13 07:49:58

Po co ludzie tak chętnie robią za darmowych betatesterów? Stary już chyba jestem, bo pamiętam inne czasy. Tak jak i z np, grami, dziś młotki stoją w kolejce żeby zapłacić za możliwość grania w alpha... Ich pieniądze, ich sprawa. Jeżeli ktoś jest na tyle naiwny, że sądzi, że jego feedback będzie miałwpływ na cokolwiek związanego z WP to gratuluję i radzę przypomnieć sobie np. przycisk start w stacjonarnym 8 i to jak długo MS zwlekał z opamiętaniem, bo "wiedział lepiej". Nic w usability nie będzie zmienione (no, chyba, że MS gra w dobrego wujka i przeniesie z powrotem pasek adresu przeglądarki na dół z góry ekranu (chyba, że już to zmienili)). Jedyne co może wyjść to jakieś problemy sprzętowe, bo chyba MS w ogóle swoich urządzeń nie testuje (Lumia 535....). Ale też to jest naciągane, bo modeli z WP od MS/Nokii jest raptem kilka...No ale nic, pobierajcie i marnujcie swój czas. W końcu jest wasz :-).

Odpowiedz

22. ~wania
0

2015-02-13 07:38:39

Do 18 - mylisz WP7 z WP 8.1, teraz można już samemu ustawić dźwięk dzwonka i robi się to tak samo łatwo jak w Androidzie. Menadżer plików też już jest od dawna.

Odpowiedz

21. galtom
-1

2015-02-13 07:01:20

@3: cos marudzisz, bo foldery sa w W8.1 Denim albo w ramach PfD

Odpowiedz

20. galtom
-1

2015-02-13 07:00:15

@2: " wyszukujemy aplikację Preview for Developers" - NIE! Windows Insider - dwie różne aplikacje!!!!

Odpowiedz

19. galtom
-1

2015-02-13 06:59:32

@2: skoro tak, to po co piszecie o Preview for Developers - to inny program dotyczący aktualizacji dla WP8.1 - mieszacie ze sobą dwie rzeczy!!!

Odpowiedz

18. ~
0

2015-02-13 06:24:43

a ja probuje przesiasc sie z androida na WP ale ciezko to idzie. Czy w 8.1 jest menedzer plikow, jak mozna ustawuc swoj dzwiek jako dzwonek? w andku chyba bardziej intuicyjnie jest to zrobione.

Odpowiedz