DAJ CYNK

Wiko Lenny w ofercie Plus Mix

13.03.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 18

Ważne 3

10

Lenny, to pierwszy model francuskiej marki Wiko, która trafiła do oferty Plusa. Smartfon będzie dostępny w Mixie od złotówki.

Lenny, to pierwszy model francuskiej marki Wiko, która trafiła do oferty Plusa. Smartfon będzie dostępny w Mixie od złotówki.

Wiko Lenny to smartfon z 5-calowym ekranem TFT o rozdzielczości 480 x 854 piksele, napędzany dwurdzeniowym procesorem MediaTek MT6572 taktowanym zegarem 1,3 GHz w parze z 512 MB pamięci RAM. Urządzenie posiada 4 GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia jej kartami pamięci do 32 GB, aparat o rozdzielczości 5 Mpix z możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 720p, łączność HSPA (pobieranie do 51 Mb/s), Androida 4.4 i akumulator o pojemności 1800 mAh.

Smartfon Lenny to pierwszy model marki Wiko, który wprowadziliśmy do naszej oferty. Będzie on dostępny w ofercie elastycznej Plus Mix już za 1 zł w zestawie z głośnikiem bluetooth My Music Angel i drugimi "pleckami" gratis - mówi Julia Pawlicka, kierownik działu oferty prepaid w Plusie.

Zobacz: Ulotkę z cenami telefonów w Plus MIx
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Plus; wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy