DAJ CYNK

Wiko i Tinno łączą swoje siły

08.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 37

Ważne 3

2

Producent smartfonów Wiko ogłosił fuzję z Tinno - producentem pochodzącym z Chin, z którym blisko współpracuje od blisko 7 lat.Producent smartfonów Wiko ogłosił fuzję z Tinno - producentem pochodzącym z Chin, z którym blisko współpracuje od blisko 7 lat.

Tinno zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem urządzeń mobilnych. Ten ruch ma na celu umocnienie pozycji Wiko na rynku, a także jest kolejnym krokiem w kierunku rozwoju firmy.

Od momentu powstania, firma Tinno zdobywała doświadczenie podczas prac badawczo-rozwojowych (R&D) w zakresie projektowania i wytwarzania. Chiński wytwórca miał do dyspozycji 4 centra oraz 2 zakłady produkcyjne. Równolegle firma Wiko otworzyła siedziby w 30 krajach na całym świecie.

Fuzja z Tinno wpisuje się w strategię obraną przez akcjonariuszy oraz w ogólny kierunek, w którym zmierza branża. Tinno było naszym partnerem od początku istnienia marki Wiko, posiadamy 30 milionów wspólnych użytkowników w ponad 30 krajach na całym świecie. Nowy etap rozwoju jest niezbędny, aby sprostać oczekiwaniom klientów i oferować im szeroką gamę innowacyjnych produktów - powiedział Laurent Dahan, współzałożyciel Wiko.

Źródło tekstu: Wiko

Komentarze
Zaloguj się