DAJ CYNK

Wiko Fever ze świecącą w ciemności obudową

16.12.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6073

Ważne 6

1

Smartfon Wiko Fever ze smukłą, świecącą w ciemności obudową wchodzi dziś do sprzedaży w Polsce. Sugerowana cena detaliczna to 849 zł.

Smartfon Wiko Fever ze smukłą, świecącą w ciemności obudową wchodzi dziś do sprzedaży w Polsce. Sugerowana cena detaliczna to 849 zł.



Telefon ma 5,2-calowy ekran FullHD chroniony szkłem Gorilla Glass 3 (2.5D, zakrzywione krawędzie), ośmiordzeniowy procesor 1,3 GHz (na rdzeniach Cortex-A53), 3 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD (do 64 GB), łączność HSPA+ i LTE (800, 1800, 2100 i 2600 MHz), główny aparat 13 Mpix, przedni aparat 5 Mpix z dodatkową lampą i szerokokątnym obiektywem, potężny akumulator litowo-polimerowy 2900 mAh (nawet prawie 22 godziny rozmów), dwa gniazda kart SIM i Androida 5.1.



Wiko Fever ma wymiary 148 x 73,8 x 8,3 mm i masę 143 gramów. Zwieńczeniem smukłej obudowy z metalową ramką i skóropodobnym tylnym panelem są wstawki z tworzywa świecącego w ciemności.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Wiko, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~wagonik
0

2015-12-20 17:52:31

Zrobiłem test antutu w sklepie. Wynik to trochę ponad 36600.

Odpowiedz

12. ~m76
0

2015-12-17 09:46:53

~eg777 a co mialo byc ta intencja ?? To reklamy duzych operatorow nieraz wala bardziej odpustem...@3 Najlepsze, ze telepolis daje infa o tych tanich telefonach a w bazie juz ich nie umieszcza...

Odpowiedz

11. ~eg777
0

2015-12-16 21:49:27

do atomfx:przysłowie mówi: uderz w stół a nożyce się odezwą. Ale tego pewnie też nie zrozumiesz, tak jak intencji mojego wpisu.

Odpowiedz

10. ~atomfx
0

2015-12-16 17:54:31

do ~eg777.sam jesteś wieśniak. może po chińsku albo po wietnamsku było by lepiej. Koledzy podkreślają wkład firmy w reklamę lokalną. Wchodzą na dany rynek to robią reklamę zgodnie z odczuciami przyszłych użytkowników. Nie czepiaj się. Pewnie wolałbyś reklamę w języku ang. i muzykę poważną.No tak, "wszyscy są wieśniakami tylko nie ja" a Twoi dziadkowie to pewnie z Londynu albo z Wiednia. Bo zakładam że nie z Polskiego miasta.

Odpowiedz

9. ~
0

2015-12-16 16:02:22

ma nfc ??

Odpowiedz

8. ~
1

2015-12-16 14:29:37

Cena też przyzwoita

Odpowiedz

6. PLANET
2

2015-12-16 14:21:18

Ciekawy model. Co by nie mówić, jest to jednak coś świeżego.

Odpowiedz

5. kowcio
0

2015-12-16 14:19:55

Pamiętacie Nokię 3100? Ona też to miała.

Odpowiedz

4. ~eg777
-2

2015-12-16 14:18:08

Jeszcze powinni dodać cały czas grającą w tle piosenkę disco polo i dać mu polską nazwę: wieś świeci i śpiewa.

Odpowiedz

3. ~REM
2

2015-12-16 14:17:42

Plus za reklamę i nastawienie do klienta (w języku ojczystym, prosto i treściwie), plus za cenę, plus za parametry jak na taką kwotę. Ciekawi mnie tylko jak to świecenie będzie się miało w codziennym użytkowaniu. Pomysł fajny, ale ciężko go ocenić. Z jednej strony przydatna rzecz, bo wiadomo gdzie telefon jest, ale z drugiej nie każdy chce aby mu coś świeciło. Ciekaw jestem recenzji i opinii od użytkowników. Swoją drogą Wiko mocno uderza z ofertami, coraz częściej o nich słyszę.PS: Strasznie mało recenzji ostatnio się pojawia, a jak już to są to testy popularnych modeli o których pełno informacji można znaleźć. Może czas zainteresować się testami takich wynalazków jak LG Wine Smart, Wiko Fever, czy jakieś Meizu poniżej 1000 zł? W bazie też nie widzę wielu modeli, które są dość popularne na rynku. Telepolis, co jest?

Odpowiedz

2015-12-16 14:06:47

Raz, że całkiem fajny pomysł w sprzęcie poniżej 1k to jeszcze sympatyczna, POLSKA reklama smartfona.

Odpowiedz

1. kwistas
0

2015-12-16 14:03:57

Fajnie jakby tam były diody jako powiadomienia w nocy super.

Odpowiedz