DAJ CYNK

Wiemy prawie wszystko o Xiaomi Mi 5 i Mi 5 Plus

23.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4717

Ważne 7

2

24 lutego odbędzie się oficjalna prezentacja nowych flagowców Xiaomi: Mi 5 i Mi 5 Plus. Już teraz wiemy o nich prawie wszystko.

24 lutego odbędzie się oficjalna prezentacja nowych flagowców Xiaomi: Mi 5 i Mi 5 Plus. Już teraz wiemy o nich prawie wszystko.



Xiaomi Mi 5 ma 5,2-calowy ekran QHD (2560 x 1440 pikseli, IPS), Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM, 16 lub 64 GB pamięci wewnętrznej (brak czytnika kart), główny aparat 16 Mpix z podwójną diodową lampą i przednią kamerkę 8 Mpix. Wariant z 16 GB pamięci będzie kosztował 499,99 dolarów, a z 64 GB pamięci 599,99 dolarów.

Xiaomi Mi 5 Plus to z grubsza taka sama specyfikacja, ale połączona z większym ekranem 6 cali i odpowiednio powiększonym akumulatorem. Telefon będzie dostępny wyłącznie w opcji z 64 GB pamięci wewnętrznej, za którą zapłacimy 599,99 dolarów. Oba urządzenia pracować będą pod kontrolą MIUI 7 i zaoferują łączność LTE.

Źródło tekstu: gsmarena, xiaomidevice, wł

Komentarze
Zaloguj się
29. ~do 26
0

2016-02-24 22:08:04

Gimby to krzyczą mamo chce iphone i tyle. Xiaomi to dobra marka dla osób co nie chcą przeplacic. A jakość jest na wysokim poziomie. Co do redmi to tez nie złe telefony a x10 to świetne procki. Snapdragon 810 to była kompromitacja a mediatek ma się coraz lepiej. Co do mi5 zobaczymy. Mam wrażenie że ich szczytowe osiągnięcie to mi3 i mi4 a teraz może być już gorzej.

Odpowiedz

28. mars28
0

2016-02-24 10:43:57

Zaktualizujcie parametry i ceny, bo są już nieaktualne. Najtańsza wersja Mi5 z 32GB za nieco ponad 300 dolarów, to już nie jest cena z kosmosu.

Odpowiedz

27. Eragon
0

2016-02-24 10:43:41

Tak jak pisałem wyżej, wszystko ładnie zmyślone ; )

Odpowiedz

26. ~Xiaomi
0

2016-02-24 09:31:53

Redmi to sprzęt dla gminbusow i dlatego nie na snapieChcesz porzadny to kup mi4 mi4c lub 5

Odpowiedz

25. ~miro
0

2016-02-24 06:02:50

@24 a ja nie, tak się wzorują na japku, że szok. Ta sama pamięć wewnętrzna bez obsługi kart pamięci. Tą samą głupotę zrobili przy Redmi Note 3 a za chwilę wypuścili poprawkę z obsługą kart pamięci tyle, że już na snapie a nie na MTK

Odpowiedz

24. klukoks
0

2016-02-23 21:42:06

im wiecej o tym sprzecie czytam tym bardziej pragne go miec :)

Odpowiedz

23. M@jkel
0

2016-02-23 21:36:37

@22: jako byłemu użytkownikowi Galaxy S4 i obecnemu Redmi Note 2 nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z przedmówcą.

Odpowiedz

22. ~lolek
1

2016-02-23 21:05:06

Taki Samsung powinien się uczyć od Xiaomi jak powinien wyglądać soft w telefonie. Touchshit Samsunga przy MIUI wygląda jakby robił go ktoś upośledzony.

Odpowiedz

21. Nomedaj
0

2016-02-23 20:57:20

@16 LuiN. Było "pojemniejszym akumulatorem", Marcin przeczytał "pomniejszonym" i ci zwrócił uwagę, za co potem przeprosił. A ty łyknąłeś i poprawiłeś dobre na nie lepsze.

Odpowiedz

20. ~Xiaomi
0

2016-02-23 20:40:05

Nawet nie wiadomo jaki gruby jest

Odpowiedz

19. ~rrrr
0

2016-02-23 20:15:55

16 Gb miało być..

Odpowiedz

18. ~rrrr
0

2016-02-23 20:13:42

brak czytnika kart w przypadku 16Mb to faktycznie dyskwalifikacja , 600 dolarów to dużo jak za chińczyka , ale reszta narzekań to przesada , xiaomi robi dobre telefony , z tego co gdzieś tam pisali chcą wchodzić na rynek polski , o wsparcie czy serwis to bym się nie martwił, MIUI jest chwalone i raczej na 100% będzie od początku dostępne także w języku polskim, pozostanie kwestia oficjalnej ceny w Polsce, bo inne chińskie telefony, które są już oficjalnie dostępne wcale nie są takie tanie np Huawei P8 , czy Honor.

Odpowiedz

17. Eragon
1

2016-02-23 20:10:44

WIDZĘ ŻE NIKT NIE NAPISAŁ, WIĘC JA TO ZROBIĘ - Specyfikacja, ceny oraz zdjęcia są z dupy wzięte (dokładnie to chińskiej dupy, męskiej). Xiaomi nie ustaliło takiej ceny. Xiaomi nie ustaliło ŻADNEJ ceny. To tylko plotki sklepu. A cena będzie mniejsza, Xiaomi to nie Samsung by płacić 2000 tysiące.

Odpowiedz

16. LuiN
0

2016-02-23 20:09:56

@10, Marcin - dzięki :)

Odpowiedz

15. ~Mariusz
1

2016-02-23 20:04:26

Fajny telefon ale cena zaczyna dobijać do markowych sony, samsung. Jest za drogi Lepiej wziąć redmi note3 za 700zł.

Odpowiedz