DAJ CYNK

Wiemy jak będą wyglądać nowe Motorole

13.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 22

Ważne 1

0

OnLeaks zaprezentował garść informacji na temat nadchodzących smartfonów Motoroli - Moto c, C Plus, E4 oraz Moto Z2.OnLeaks zaprezentował zdjęcia nadchodzących smartfonów Motoroli - Moto c, C Plus, E4 oraz Moto Z2.

Na temat najsłabiej wyposażonych modeli - Moto C i Moto C Plus pisaliśmy dwa dni temu. Będą to raczej modele dla rynków rozwijających się i jak słusznie zostało to zauważone w komentarzach, ich specyfikacja po części przypomina pierwszą generację Moto G.

Zobacz: Moto C i Moto C Plus mogą niedługo pojawić się na rynku
Moto E4 wyraźnie nawiązuje do stylistyki smartfonów Moto Z. Nowością są linie anten biegnąca w poprzek tylnego panelu. Również z tyłu znalazło się miejsca dla głośnika zewnętrznego. Z przodu z kolei widzimy czytnik linii papilarnych pod ekranem oraz diodę doświetlającą do selfie.Moto Z2 będzie kolejnym smartfonem na rynku z podwójnym aparatem. Z tyłu obudowy widzimy też złącze dla modułów Moto Mods. Smartfon jest bardzo cienki i zapewne znowu możemy zapomnieć o gnieździe Jack 3,5mm. Nowością jest podwójna dioda doświetlająca z przodu obudowy.

Źródło tekstu: @OnLeaks; wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy